QueenM a její kecy

Selena Gomez - Good for you

29. června 2015 v 7:37 | QueenM
Chci pro tebe vypadat dobře a jsem hrdá na to, že jsem tvá...

Nádherná zpěvačka Selena Gomez, která je v poslední době hodně diskutovaná především kvůli tomu, zda hodně připrala či ne (něco jako naše Ewa Farna:D), konečně kncem června přišla s movým klipem. Klip natočila k novému singlu Good for you.

Samotná písnička se mi při prvím poslechu maximálně NElíbila! Ale fakt vůbec.
Při druhém už jsem se zaměřila na text a je dobrá! Na jednu stranu nemám ráda tohle chování holek ke klukům. Takové to, udělám úplně všechno na světě, abys byl spokojený a prosím měj mě ráád...no ale na druhou stranu si musím přiznat, že snad každá holka má někoho pro koho, chce za všech okolností vypadat dobře a pro koho by to toho udělala hooodně! Takže text se mi moc líbí :) !
Na písničce se mi také ze začtku nelíbila ta "ospalá" atmosféra. Přííjde mi dosti podobná minulému singlu - Heart wants what it wants. (+ je, že tyhle dvě písničky dokonale potvrtzují to, jak má Sel super texty!) A jsem moc ráda, že tu vůbec nezazněl ten rap, který mi tu rozhodně vůbec nechybí a není tu sle mého názoru ani potřeba :D
Klip je podle mě bombový. Opravdu tu není potřeba žádného složitého děje ani efektů. Bohatě stačí nádherná Selena. v tomto klipu Selena krásnán!
GOOD FOR YOU 💕💕

Závěr: Není to pro mě písnička, která by mě ohromila na první poslech..vlastně mi na první poslech vůbec nesedla.. ale během psaní tohoto článku jsem si jí stihla poslechnout asi 7x a už mě to fakt chytlo, dokonce se mi už líbí i ta (alespoň pro mě) pochmurná atmosféra :D ! Super!
Co teď?

28. června 2015 v 11:57 | QueenM
Hodně jsem pořád přemýšlela a vamýšlela jak všechno na novém blogu udělám a nakonec se stalo to, že tohle už není nový blog, práce na něm mě vůbec nenaplňovala a články se mi zdály o ničem. Po dlouhé pauze, kterou jsem potřebovala, jsem se rozhodla, že se pokusm co nejvíce přiblížit tomu, co jsem dělala dříve na mém starém blogu, ale tentokrát to zkusím bez těch chyb, které mě přinutily zrušit si starý blog :) ! Doufám, že to výjde a vám se tu bude líbit.

Návrat?

27. června 2015 v 19:03 | QueenM
Ahojte všichni nebo spíš někdo, kdo se sem třeba náhdou koukne, chtěla bych vám jen oznámit, že i když sem už nechodím, tak o prázdninách chystám návrat doufám, že mi tu nějaký ten návštěvník zústane a těším se na vás :) ! Pořád úplně nevím, na co se chci nejvíce zaměřovat, ale doufám, že tento návrat už bude fungovat :D ! :)

Jaký byl první Máj?? Lásky čas?!?

8. května 2015 v 19:44 | QueenM
Zdravím všechny,
asi se stane tradicí, že se budu ptát zpětně na nějaké věci :D Po čarodějnicích a hokeji to tentokrát bude 1. máj! Ano, už je to "pár" dní, co jsme měli volno díky svátku práce, ale i tak si neodpustím dotaz- Jak tento svátek prožíváte? Co pro vás znamená.
Ptám se proto, že já prostě 1. máj beru jako den zamilovaných :D je mi jasné, že asi nebudu sama, protože nikde nevidím/neslyším, že by někdo řešil svátek práce... všichni totiž řeší líbačky pod rozkvetlou třešní. Na nějaké kecy o tom, že uschnu teda nehraju ale letos bych byla v klidu i kdybych na to hrála :D.

Zajímalo by mě tedy, jak to máte vy? A jestli se držíte této prvomájové tradice... A vyrazili jste někdo na Petřín?

Vaše QueenM*

Spring in Copenhagen

M stále živá a neupálena

5. května 2015 v 17:35 | QueenM
Ahooj všichni,
již tradičně k danému tématu píši velice "brzy" - chtěla bych se vás zeptat, zda jste někdo byli na pálení čarodějnic.
Já na akci tohoto typu byla (co si pamtuji) 3x za těch nádherných 17 let, co jsem na tomto nádhernéém:D světě ! No a z toho 2x to bylo letos. První letošní pálení jsem zažila (a také přežila = neupálili mě :D juhhůůů!) v jedné sousední vesnici - a bylo to dost dobré. No a týden poté - 30.4.2015 jsem byla na dalším pálení a to v další sousední vesnici - tentokrát na druhé straně :D !! Jo a to bylo ještě lepší.
Čímpak to bylo? Řekněme, že diskotékou která byla postavená na hitovkách Mandrage, Kabát, Kiss, Metalica atd., což je mi paradoxně :D :D akutálně nejbližší hudba (hooodně se měním :D,že?). Dále to asi bylo tím, že jsem opět dokázala, že v některých směrech moje vůle opravdu moc silná není, což bylo v ten daný večer zřejmě pozitivním poznatkem... nicméně, když se na to dívám po uplynulých dnech, tak je to pěkně na nic!
Ale akce užitá na maximum a to je hlavní! :*

Účastníte se někdo Pálení čarodějnic? Jaký vztah máte k této tradici?

Vaše QueenM


🍷

Hokejoví "experti"

2. května 2015 v 22:40 | QueenM
Ahoj všichni,
ani kdybyste byli člověk,kterému je nejvíce ukradený pojem "hokej", tak si prostě nejde nevšimnout toho, že začalo mistrovství světa! Dříve jsem hokej minimálně kvůli mistrovství sledovala, ale letos s tím končím!
Proč ho taky sledovat, když se stačí podívat na fb a můžete všechno číst "v přímém přenosu" od všech těch úžasných hokejových expertů ve vašich "přátelích", kteří s napětím sledují zápas a nezapomenou si u toho při každém padnutém gólu napsat nějaký ten statusek z "odborného" soudku a ještě k tomu přidat info o tom, jak se zrovna cítí (většinou napjatě nebo vynervovaně) ! Trapné, když si uvědomím, že před dvěma lety jsme si s kamarádkou konverzovaly pod podobným statusem :D !!
No a pokud nečtete tyto statusy, tak vidíte i spoustu úžasných foteček, dokumentujích to, jak všichni s partičkama fandí hokeji z hospody..a pokud máte takové "štěstí" jako já, tak můžete poslouchat živě hlasité "oslavování" prohry našich a také někoho, kdo to tak trošku nezvlád a zvrací před nedalekou hospůdkou :D !
Říkám si, že je podivné to, jak se tento článek zvrhl na stěžování si na hokejovou mánii atd. ale tak jsem to rozhodně nemyslea. Poentou je to, že hokej sledovat nemusím a vím všechno! :D Další "s*a*ka článek" :)

Co vy? Jak sledujete hokej? Věrně fandíte? A jak to letos vlastně vůbec prožíváte/neprožíváte?

Vaše QueenM*

Hockey

5 slov, která mě vystihují! aneb cholerická magorka!

20. dubna 2015 v 17:33 | QueenMDen 15- 5 slov, která mě vystihují

Popravdě (nejen) pro mě není úplně jednoduché napsat pouhých pět slov, která mě vystihují. Původně jsem napsala jiný seznam slov ale potom jsem alespoň některá negativní slova nahradila těmi, které o mě řekli kamarádi, kteří mě znají a přece jen mě (možná) nevidí tak kriticky jako já sama sebe. Protože jsem velice kritická (to by mohlo být další slovo na seznamu) a to především sama k sobě.

Cholerička, energická, komunikativní, upovídaná, výbušná!

Cholerička: sami asi víte co to je. Nikdy jsem se o tohle nezajímala, ale v létě jsem četla jeden zajímavý článek,kde líčili choleriky jako naprosto nemocné lidi a já se v tom (bohužel) našla. Až ve v škole v psychologii jsem zjistila, že nejde o žádnou nemoc, nýbrž o typ temperamentu. A víte co? Já jsem vlastně i ráda za svůj temperament. Moc nemám ráda flegmatiky a hlavně melancholiky, takže bych popravdě nechtěla být jednou z nich :D ! Dělala jsem si několik testů temperamentu a jsem tedy Cholerik "se sklony" k sangvinikovi. No co? Každý se s nějakým typem temperamentu narodíme a žádný není špatný!

Energická: Nemám ráda, když nemám co dělat a nesnáším nudu & nicnedělání. Mám ráda, když se kolem mě něco dějě a myslím si, že přesně tohle k mému věku patří! To, že bych neměla co dělat nudila se a byla unavená se mi stává opravdu málo.


Komunikativní: Tohle není až tak úplně jednozačné, protože v určitém prostředí a společnosti dokážu být uzavřeným introvertem ale řekla bych, že se u mě velice často objevují známky extroverze, předvádím se a snažím se moje okolí neustále něcím bavit. Možná jsem trapná (jak někteří říkají:D) ale aspoň se smnou nenudíte!

Upovídaná: No tak tímhle navazuji na předchozí bod. Někdy tu pusu opravdu zavřít nemohu:D! Nejbližší kamarádky ví, že jsem schopná prokecat opravdu !doslova! celou noc!

Výbušná: Tak tohle navazuje na první bod. Jsem velice výbušné povahy a často mívám nekontrolovatelné výbuchy vzteku! Naposledy jsem takový výbuch měla včera a trvalo to cca3 minuty a pak jsem si vesele zpívala Denně vožralej od Kabátů. Jsem fakt zralá na psychyatra.


Co plánuju v příštích 5-ti letech

6. dubna 2015 v 17:00 | QueenM

Den 12- Co plánuju v příštích 5-ti letech

Nejsem člověk, který si dělá něco jako striktně sestavený pětiletý plán cílů, kterých chce dosáhnout. A když teď nad tím tak přemýšlím, tak by asi nebylo úplně špatné si takový plán udělat - třeba jen na rok nebo tak..Nicméně moje plány v následujícíh letech jsou asi takové: za dva roky maturita, potom nějaká vysoká škola. Dost uvažuji nad tím, že bych odešla studovat do Anglie, kterou totálně miluji - což už možná víte. Kromě školy, by mohl už přijít nějaký vztah. Poslední dobou se vztahům velice bráním. Je sice skvělé mít někoho, kdo vás má rád a vy ho.. ale na vázání času dost :D !
Každopádně realisticky počítám s tím, že stát se může cokoliv a nic nemusí být, tak jak si maluji...idkyž já zatm nezacházím do detailů a snažím se žít především přítomností, která se už nikdy opakovat nebude!

-take my hand💗

Já a má rodina

3. dubna 2015 v 22:03 | QueenM
Den 14- Ty a tvá rodina

"Rodina je základ ale ne státu, ale toho aby sis vzal příklad..."Přesně jak říká Paulie Garand - Rodina je zákad. Já svou rodinu miluji nadevše. To nejsilnější a nejkrásnější pouto. Bohužel to tak neplatí u každého - někdy to není oboustranné (bohužel) a někdy to není (2xbohužel) ani na jedné straně - hlavně co si tak všímám u lidí, se kterými se často stýkám.
Některé vztahy v rodině jsou bohužel složité a ikdyž na oko jsou pěkné, tak pod povrchem to tak být nemusí. Je mi to moc líto a když se nad tím zamyslím, vlastně není chyba ani na mé straně ani na té druhé...je někde jinde..bohužel a vypadá to nevyřešitelně!

Poslední dva roky mého života

3. dubna 2015 v 21:42 | QueenM

Poslední dva roky mého života byly opravdu zajímavé. Ty dva roky jsem vlastně na střední škole..a zažila jsem spoustu věcí. Po roce 2013, který byl naprosto dokonalý, nabitý a zažila jsem v něm neskutečné množství dobrých i špatných věcí.., mě už ic nemohlo ani tak překvapit ale řekněmě, že jsem se poslední dva uplynulé roky začala daleko více soustředit na emociální záležitosti. Opravdu těžko říct, zda je to dobře nebo nikoliv. Totálně jsem se zamilovala do kapely Mandrage!! Zažila jsem několik významných "poprvé" a řekla bych, že jsem opravdu pořádně pocítila zákon karmy. Také jsem zjistila, že opravdu nemůžu věřit téměř nikomu a že falešní lidé jsou všude kolem. Více už bych to nerozebírala...! Přes to všechno špatné převžují stovky (ne-li více) skvělých a pozitivních zážitků. Byly to skvělé dva roky a pokud si "někdo" myslí, že mi je pokazil , tak smůla, nepovedlo se ;) !

Čaj o páté u QueenM* #03 ->pátek 13., hlasování pro mého miláčka, 30day shred,...

13. března 2015 v 18:23 | QueenM

Ahooj, píšu sice čaj o páté ale něco mi říká, že to dnes s tím časem asi nebude úplně vončo :D ! Vypadá to spíš na čaj o šesté :D

Dnes je pátek 13. a mmě to tak ani nepříjde. Popravdě bych si to ani nijak moc neuvědomovala, kdyby o tom každý pořád nemluvil. Vlastně mám celkem radostný den :D vě škole se celkem dařilo, viděla jsem se po dlouhé době s kamarádkou a dnešek je prostě fajn. Až na to, že se mi dnes doma nechce nic dělat a cvičit taky ne:D! Jak to máte vy??

Tím cvičením tak trošku narážím na 30day shred. Ano, opět jsem se do toho po více než dvou letech pustila a tentokrát s chutí zatočit s tím, co mi na mé postavě vadí. No ale především mi šlo to, abych zjistila, jak tento program funguje či nefunguje, jestli je vůbec to, co Jillian Michaels slibuje, pravda. Testuji to pro vás a to už (des to je) 8. den. Pokud vás toto téma zajímá tak můžete moje cviční den po dni sledovat zde, kde to každý večer rozebírám. Myslím si, že většina z vás toto cvičení zná ale pokud ne, tak tady je info. Pokud vás ale moje každodenní cvičení nezajímá ale chcete vědět jen to základní, jak t všechno funguje a tak, tak o tom budu psát každých deset dní článek na tento blog, takže na ty další odkazy chodit nemusíte :) jinak to sem moc tahat nechci. Jinak je tohle taková moje březnová výzva. V dubnu se chystám přijít s nějakou jinou výzvou.
No a na závěr bych vás opět chtěla poprosit o hlas pro mého miláčka <3! Pokud mě sledujete déle, tak víte, že mi v srpnu zemřel králíček - Ferda. Přihlásila jsem jeho fotku do soutěže na čt2 a pokud by se vám ta fotka líbila, tak bych vám byla moc vděčná za hlas pro něj. Pokud mě podporovat nechcete, nebo se vám fotka prostě nelíbí, tak to dělat nemusíte... nerada bych se vzdávala ale samozřejmě realisticky počítám s tím, že konkurence je opravdu veliká. Ale jako optimista si zase můžu říkat: "Vždyť ty fotky nejsou vůbec špatné!
Takže pokud byste mě chtěli podpořit, tak to můžete udělat zde. jsou to tyto fotky (na stránkách čt2 tyto fotky naleznete někde u konce první stránky .) Děkuji vám moooc!
..
..
..
V

http://img.ceskatelevize.cz/specialy/dobrerano2012/userPhotos/large/7646.jpg

Prosím o pomoc!

5. března 2015 v 12:55 | QueenM

Ahooj všichni, když se kouknu z okna tak vidím, že jaro už je opravdu na cestě a blíží se opravdu velkou rychlostí, vždyť už je tu pátý březen. Miluju to!!! No a rozhodla jsem se zapojit do jarní fotosoutěže na webu pořadu dobré ráno.
Nikdy jsem nedělala to, že bych někoho žádala o hlasy ale rozhodla jsem se to poprvé udělat, prootože o tom přeci jen moc lidí neví a lidé, co tam fotky posílají, si hlasy shání na facebooku.


Chtěla bych vás požádat o hlas pro mé dvě fotky zde. Stačí otevřít obrázek, pro který chcete hlasovat a kliknout na smajlíka, který je pod fotkou.
Pokud mi hlas dáte, budu vám opravdu moc vděčná a samozřejmě pište do komentářů, pokud chcete nějak hlas oplatit! Děkujii mooc :) :*
http://img.ceskatelevize.cz/specialy/dobrerano2012/userPhotos/large/7646.jpg

Valentýnský TAG by QueenM

20. února 2015 v 21:25 | QueenM
Ahooj všichni, zase jsem se nějakou dobu neozvala a opět mi to s blogem nevyšlo, tak jsem chtěla. No, nevadí..! Ikdyž je Valentýnský týden už za námi, tak tu mám TAG, který jsem sestavila právě u příležitosto Sv. Valentýna. Rozhodla jsem se nominovat tři blogerky. Budu ráda pokud TAG uděláte ale samozřejmě to po vás nutně nevyžaduji.


1.)Kdyby jsi psala výkladový slovník, co by jsi napsala ke slovu "láska"?
Velice silný citový vztah k jiné osobě.
2.) To nejlepší, co může člověk k Valentýnu dostat je ....?
Být s někým, kdo vás opravdu miluje a záleží mu na vás.
3.) To nejhorší naopak jsou...
dárečky, kterými si vás trn člověk pouze snaží koupit s tím, že za to něco očekává :D !
4.) Největší nesmysl, který se traduje o lásce?
Podle mě je to asi to, že žádná láska netrvá věčně. Naivně věřím tomu, že láska může trvat věčne. Nejsem tak naivní, že n)bych si myslela, že se to stalo/stane právě mě, ale mysím si, že se to některým šťastlivcům stát může.
5.) Kdybych měla vysvětlit rozdíl mezi láskou a zamilovaností, řekla bych...?
Zamilovanost je ta největší šílentost, která po čase pomine ale láska je to co trvá dál a jen tak něco by ji nemělo "zrušit".
6.) Poprvé jsem se zamilovala když..?
Jsem dosala prvního francouzáka :D a to doslova od té chvíle :D !
7.) Nechápu, jak někdo může milovat...?
8.) Nikdo nechápe, proč miluju...?
toho koho miluju (myslím to naprosto vážně! :D)


Na těchto osm otázek bych chtěla nomiovat tyto blogerky:

1.) Hannah (http://unitedgirls.blog.cz/)
2.) Lory (http://lory-universe.blog.cz/)
3.) Beatrix (http://chase-your-dreams.blog.cz/)

Valentýn - slavit nebo neslavit?

9. února 2015 v 21:10 | QueenM


Slavit či neslavit? Touto otázkou bych asi měla zahájit Valentýnský týden. Už tak dva týdny trvá to, že pokaždé když se podívám na facebook, tak vidím miliony (dobře tak miliony ne) obrázků, citátů, událostí, statusů, stránek ...... atd. "hejtujících" svátek všech zamilovaných. Já sice tento svátek také neslavím ale to neznamená, že ho nesnáším a jsem proti němu.
Co se týče "hejtů" ("Máme Valentýn v p**i" <- tak se jmenuje událost,které se účastní na fb dvě moje kámošky :D tak si myslím,že tihle lidé nemají sv. Valentýna asi tam, kde tvrdí, protože kdyby je tento svátek opravdu nezajímal zřejmě by neměli potřebu se něčeho takového účastnit!

Někteří lidé zase Valentýn považují za americký svátek... já mezi tuto skupinu teda nepatřím a historie svatého Valentýna se mi teda dost líbí. Pak se všude hooodně a stále omílá to, že je to komerční svátek.. Co si budeme nalhávat - v dnešní době je každý svátek komerce, protože úplně na každém svátku chtějí obchody vydělávat! A na Valentýna se podle statistik prodává moooooooc svíček, plyšáků, kondomů a zase svíček :D !

NÁBĚR AFFS

8. února 2015 v 17:12 | QueenM

Ahooj všichni, tak nějak jsem si uvědomila,že bez affs mě na blogu mě ani nebaví být. A proto jsem se rozhodla konečně uspořádat NÁBĚR AFFS neboli spřátelených blogů :) ! Budu moc ráda, když se někdo zapíše ikdyž s moc vysokým zájmem prozatím nepočítám.
Pravidla: na nějaký megaseznam přísných pravidel se upínat nehodlám. Jde mi jen o to, aby jste si dali odkaz na můj blog na ten váš a abyste se tu sem tam zastavili. Nikoho nebudu nutit, aby sem chodil 5x týdně nebo tak.. to hlavní co od vás požaduji je, aby jste měli alespoň nějaký zájem moje články a napsali mi do komentářů vaše názory. Pokud vás to tu šem nebude bavit, kdykoliv můžete napsat,že už nehcete být affs. Bude to lepší než sem jednou za čas z donucení napsat komentář typu: "krásný článek" a ani to nečíst!

Pokud jsem vás stále neodradila od zapsání, tak můžete do komentářů napsat
1.) Přezdívka
2.) blog
3.) Proč chceš spřátelit? Tvůj názor na not-princess.blog.cz?


Děkuji všem, co se zapíší a děkuji vám :*

Čaj o páté u QueenM* #02 -> Návrat, co bude? a Valentýnský týden!

6. února 2015 v 16:28 | QueenM
Valentýn je sice pro mnoho lidí komerční svátek, americký svátek ...atd. ale pro mě je to tak rošku příležitost, jak ven z blogerské krize (která u mě trvá už od října). Rozhodla jsem se na příští týden připravit několik článků, které budou dohromady tvořit: "Valentýnský týden". Neočekávejte odemě nějaké typy na dárky k Valentýnu, protože v těch žádným přeborníkem nejsem. Každopádně doufám, že vás alespoň některý z mých budoucích článků zaujme a to jak příznivce tak odpůrce slavení tohoto svátku :) !

Jinak bych v dnešním "Čaji" chtěla řešit asi jen otázky tohoto blogu. Ano, tentokrát už jsem zpět. Myslím si, že je vám všem jasné, že už to nebude jako dříve, kdy jsem psala jeden článek za druhým a každý den jste odemně měli minimálně jeden článek. Za dobu, co jsem tu nebyla jsem napsala mega kupu článků a ani jeden z nich mi nepřišel tak dobrý, abych ho zveřejnila... dříve jsem nad tím takhle nepřemýšlela ale teď mi to připadá jakoby všechno, co vypustím na blog byl jeden grc za druhým. Ale nejsem člověk, co se lehce vzdává, takže s tím ještě nesekám:D!


Co se týče mého pokračování s blogem, tak bodem číslo jedna bude náběr affs! Potřebuju vás :D :D ! Uvidíme kolik z vás se bude chtít zapsat..., o Valentýnském týdnu jsem vám už psala - takže ten tu bude následující týden..a všimla jsem si, že jste celkem projevili zájem o lifestyle články, takže bych chtěla vědět, co vás konkrétně nejvíce z tohoto tématu zajímá:)!Plesová sezona 2015 #1 šaty

13. ledna 2015 v 17:16 | QueenM

Ahooj, rozhodla jsem se, že tento týden na blogu věnuji plesové sezoně 2015. Budou to asi jen dva nebo tři články ale i tak. Na první ples letos vyrážím už tuto sobotu a moooc se těším. Plánujete vy letos vyrazit někam na ples??

Já letos poprvé jdu na ples v jiné barvě než je černá :D a to ve velice výrazné růžové. Má z toho teda trošku obavy, protože moje kámošky jdou všechny v černých koktejlkách a já jdu v delších a růžových šatech. Nechci mezi nimi vypadat jako obří bombón :D ! Co si o tom myslíte? Mám jít radši v nějakých tmavších nebo mezi nimi "svítit" na dálku :D ?! Moc by mě zajímal váš názor!
Holky, také se držíte černé klasiky nebo jdete odvážně do zářivějších barev?
Před Silvestrem jsem si koupila troje nové šaty, takže teď můžu vybírat hned ze sedmi:D a jdu nejspíš na 4 plesy, tak jsem zvědavá, jak to vykoumám :D ! Začínám si myslet, že je lepší mít jen jedny a pak hned víte, co si obléct. Tak to mají muži - prostě si vezmou oblek,který většinou mají jen jeden :D! <- teda samozřejmě až na Barneyho Stinsona (HIMYM)

Šťastný nový rok 2015 #Silvestr&Předsevzetí

4. ledna 2015 v 18:31 | QueenMAhooj, na blogu se řídím heslem - lepší pozdě než nikdy :) takže bych vám VŠEM chtěla popřát vše nejlepší do nového roku! Hodně zdraví (je to to nejdůležitější), hodně lásky (bez ní by to nebyl život), hodně štěstí (dost sse hodí), ať jsou peníze (bez nich je to hodně těžké) a hlavně ať jste obklopeni dobrými přáteli, fajn lidmi a pozitivní energií. Doufám, že se tu budeme setkávat pocelý rok 2015 a že nám všem tento rok přinese velkou spoustu krásných zážitků a všeho dobrého. :*


Jaký byl váš Silvestr? Já ho už potřetí slavila bez rodičů ale úplně poprvé bez rodičů u nás doma! Bylo u mě pár kamarádek, skvěle jsme se bavily, pily jsme, hrály jsme spoustu naprosto šílených her včetně silvestrovské flašky (aplikace v mobilu :D), užily jsme si nádherný ohňostroj a opět jsem si potvrdila to, že kluci jsou věčně děti a je jedno jestli jim je 15 nebo dvacet! Taky jsem si konečně uvědomila, že nemůžu čekat na zázraky, protože ty jen tak nepříjdou. Proto aby něco takového přišlo musíte prostě něco udělat a nemůžete se ani spoléhat na to, že vám to zařídí jiní! Pokud něco chcete jděte si za tím ! Ale na začátku si dobře rozmyslete, jestli vám to za to opravdu stojí! <- sáákra :D trošku moc fylosofické na ten Silvestr,ne? :D


Jak jste na tom s předsevzetími? Většinou slýchávám něco o hubnutí a šetření a tak dále...Já si nikdy žádná nedávám ale letos jsem si dala několik úkolů a věřím tomu, že to všechno dokážu. První, co jsem si chtěla dát bylo: utrácet méně peněz za oblečení :D, druhé bylo začít myslet pozitivně a nakonec jsem došla ke třetímu a to je být lepší než v roce 2014 a to ve všech směrech!

Mám se krásně :) :) :) :)

30. prosince 2014 v 23:39 | QueenM

Nechci nic zakřiknout a tak teď ťukám do čela postele ale poslední týden roku 2014 se mám opravdu krásně:) ! Potkala mě velká spousta štěstí o čemž vám sem ještě rozhodně napíšu :) ! Mám se teď opravdu svěle a všem čtenářům mého blogu upřímě přeji, aby se taky měli tak jak se mám já.. nee.. nehci se vůbec ničím chlubit ale chci se s vámi o mou radost podělit a "nakazit" vás :) ! :*

Zimní design by Lory 01

29. prosince 2014 v 21:50 | QueenM
Ahooj, je mi jasné, že jste si prostě nomohli nevšimnout toho, že můj blog konečně dostal svůj nový osobitý "kabátek" :) ale když už jseem vás o tom nestihla informovat dříve ta bych alespoň teď chtěla poděkovat úžasné blogerce Lory (blog) za to, že pro mě tento skvělý design vytvořila :) ! Mohu vám ji jako grafičku jen doporučit!
Děkuji ti moc :) Máš to u mě :D :D !

Vánoční dárky a Vánoce celkově (Čaj 02)

28. prosince 2014 v 17:22 | QueenM
Ahooj všichni, nejkrásnější období z celého roku - Vánoce je již za námi a jako každý rok si říkám, kolik práce a výdajů máte před Vánocemi a najednou megarychle uběhnou tři dny a je po všem.
Četla jsem už několik zajímavých článků na téma Vánoce a dárky atd. Spousta blogerů na blog píše, co dostala k Vánocům (samozřejmě i s velkou kupou fotek) a také velká spousata lidí má tu tendenci psát, že j to vychloubání.. já rozhodně vychloubání nemám ráda ale proč to sem nenapsat, když z toho máte radost?
Dárky ale nejsou hlavní náplní jak Vánoc, tak tohoto článku... více pod perexem

Co mi chvíle NEblogování dala?

27. prosince 2014 v 14:43 | QueenM

Jsem na sebe naštvaná...měla jsem tolik plánů s články na téma Vánoce ale absolutně se mi na blog nechtělo.. není to už jako dřív...a mrzí mě to ale na druhou stranu všechno to má i svá PRO! - ale rozhodně to není nabádání se konci s blogováním, protože BLOG mi toho také dal spoustu!

Prosinec

1. prosince 2014 v 17:12 | QueenM
Ahooj všichni ,máme tu první prosincový den! Prosinec je pro mě bezpochyb jeden z nejkrásnějších měsíců v roce ale upřímě - je to jen kvůli Vánocům ... možná ještě kvůli té kráse v zimní zasněžené krajině a světílkách, na které se v noci z okna dívám <- ale to taky souvisí s Vánoci.
Takže když se řekne Prosinec... vybaví se mi jako první Vánoce a tak bychom mohli pokračovat dále (Co se mi vybaví,když se řekne Vánoce a bla bla bla bla!)

Plány na blog?
Určitě jste si všimli, že jsem včera nahodila Vánoční výzdobičku :D a plánuji i Vánočiní design, který ale musím někde sehnat, protože chci aby to tu nějak vypadalo, ale když ho budu dělat sama, tak to nic moc nebude:D :D
V plánu mám určitě i spoustu vánočních článků ze sfér hudby, životního stylu, kosmetiky, módy a bude tu i článek o tom, co komu dávám k vánocům a o tom, co si přeji a právě to dohoto článku bych chtěla zakomponovat něco jako diskusi o tipech na Vánoční dárky, což bych chtěla spojit s nějakou soutěží o hmotné ceny, takže pokud by to klaplo budu ráda,když se zapojíte!

Chcete si přivodit vánoční atmosféru, tak se koukněte pod perex na další vánoční písničku,kterou tu pro vás mám!
Najdete tam skvělou písičku právě o měsíci PROSINCI :) !

Čaj o páté u QueenM* #01 + 24 dní do Vánoc!

30. listopadu 2014 v 17:10 | QueenMVšechny vás zdravím, minulý týden jsem dostala takový nápad... začít psát články,kterým budu říkat "Čaj o páté" :) ! CO to bude a proč jsem to takto pojmenovala?

Chtěla jsem si udělat na blogu prostor pro psaní článků,které budu takový mix -> "mišmaš":D, kde budu psát k aktuálním věcem, co se dějí a tak různě.. všechno možné, co mě zrovna napadne.
Chtěla jsem si nastavit nějaký pravidelný čas,kdy budu tyto články psát a rozhodla jsem se, že to bude zpravidla v neděli a v pět hodin odpoledne...no a když jsem si řekla v pět hodin, tak mě hned automaticky jako první napadl čaj o páté.
Takže si (budu se nažit) každou neděli v pět hodin odpoledne uvařím čaj a půjdu psát "Čaj o páté" !
Může se vám zdát, že se snaží kopírovat Teri Blitzen (což mě po té , co mě osvítil tento nápad, také napadlo) ale rozhodně tomu tak není, protože jsem si vědoma toho, že na nějaké takové napodobování ani nemám :D !
Dnešní "Čaj o páté" jsem se rozhodla pojmout spíše informačně ale nutností je, popřát vám všem nádhernou první adventní neděli!
Dnes nám zbývá do Vánoc (nevím proč, ale pořád chci míto Vánoc psát - do letních prázdnin :D) krásných 24 dní! A budu stejně jako dříve i letos přidávat do štedrého dne vánoční písničky :) ! Dnes přidávám jednu a najdete ji hned pod perexem.


Miloš Zeman a K**da sem, k**a tam!

16. listopadu 2014 v 22:59 | QueenM
Nejspíše bylo jen otázkou času, kdy příjde na svět mé vyjádření ke kauze Miloš Zeman a jeho sprosté slovo! Jojo, řeší se to všude ... neustále na hlavu našeho státu všihni nadávají, tak jsem se rozhodla k tomu napsat svůj názor, nebýt ovcí a tupě nenásledovat stádečko!

Původně jsem se tímto tématem na blogu vůbec zajímat nechtěla, jelikož se do politických otázek (kterým moc nerozuím) nepletu. Bohužel jsem včera/dnes nemohla spát a tak jsem se je tak ze zajímavosti koukla a youtube, jaká videa jsou právě v ČR populární! <- několik těchto videí najdete ve zbytku mého článku.

Na to, co a proč Miloš Zeman řekl v Českém rozhlasu se musím dívat z různých úhlů pohledu. 
První den toho byla plná televize, internet...a každý to řešil....říkala jsem si co to sakra je...a komu nadával a cooo?? No a až večer jsem ve správách zjistila, že nikomu nenadával ale překládal něco v souvislosti s Pussy Riot!
V těch zprávách mě děsně pobavilo, jak nějaká děsně inteligentní žena (jejíž jméno neznám:D) říkala, že všichni učíme děti, aby nemluvili sprostě a pan prezident použije slovo,které je v žebříčku českých sprostých slov jedno z nejsprostějších! <-- neřekla bych!!!
 
 

Reklama