Lifestyle

Hýbej se, DÝCHEJ a hubni !

23. února 2015 v 17:46 | QueenM

V lednu jsem se zase stala šíleně vášnivou čtenářkou lifestylových časopisů a velice mě překvapilo, co jsem se dočetla. <- asi vám sem ještě něco takového napíšu ale začít musím každopádně tímto:
K zajímavému zjištění přišli australští vědci. Podle nich přebytečný tuk opouští tělo nejvíce v podobě oxidu uhličitého.
Plíce jsou tedy primárním vylučovacím orgánem pro strátu váhy. Pokud tedy chcete hubnout, je potřeba uvolnit uhlík uložený v tukových buňkách, což se vám povede, když se budete častěji hýbat.

Takže to vidím, tak že ideální bude běháníčko :D Už se toho nemmůžu dočkat..přes zimu jsem s během přestala. <- to je asi chyba ale je to tak! S tím dýcháním ale budu mít problém - vlastně už mám. Při sportu dýchám úplně minimálně! Velkááá chyba.

Vánoční (jídlení:D) NEBE

23. prosince 2014 v 21:00 | Markéét

Po mojí menší neplánované pauze, díky které jsem nenapsala polovinu věcí,které jsem napsat chtěla, jsem se rozhodla trošku si máknout a napsat nějaký článek, který se bude týkat aktuálního tématu - Vánoc a také lifestylu - konkrétně na jídlo o Vánocích.

Vánoce jsou bohužel žarcí a nehýbací svátek (mimo jiné) a tak pro vás mám pár zdravých tipů :) !

Nechci se nějak sama vychvalovat ale ta Vánoční koláž se mi moooc líbí :) !
Šílené způsoby hubnutí podle celebrit!

4. listopadu 2014 v 5:01 | QueenM
Ahoj, je tu další článek do rubriky lifestyle a tentokrát by pro vás mohl být i celkem zajímavý :) ! Je pravda, že jsem se rozhodla čím dál víc věnovati "holčičím tématům" ale tyhle šílenosti, o kterých vám dnes něco málo napíšu by snad mohly zajímat i kluky, kteří se jistě budou divit stejně jako já :D . Jde o šílené způsoby hubnutí slavných a hlavně bláznivých celebrit, které jsou doslova posedlé tím, aby měly pořádný bikinybridge a tight gap! :D :D Inspirací pro tento článek mi byl článek z časopisu JOY (z června 2014), kde jsem se o některých praktikách slavných dozvěděla a nedalo mi to a hledala jsem dál!
.
V dnešní době se téměř každá slečna žene za dokonalostí světových celebrit ale vědí tyto slečny za jakou cenu, mají tyto hvězdy svou postavu? Metody, kterými shazují kilogramy jsou opravdu velice, velice, velice..podivné... až šílené.. někdy mi to příjde až nechutné! Koukněte do zbytku článku a dozvíte se šokující způsoby hubnutí několika známých žen!

Velká motivace ke cvičení!

27. října 2014 v 11:59 | QueenM
Ahoj, dnes jsem se rozhodla, že napíšu nějaký ten článek do rubriky lifestyle a je to především o cvičení a hlavně motivaci ke cvičení! Teda všechno je to o tom, jakou motivaci jsem náhodou objevila já a vlastně to všechno souvisí s mým zlepšením v tělocviku :D takže nic zajímavého ale rozepsala jsem se do pěti odstavců, takže ten "sloh" číst nemusíte pokud vás to nezajímá ale prosím aspoň mi napište, co je podle vás dobrá motivace ke cvičení a jak se k němu posle vás nejlépe donutit!

Pod perexem také kromě mých keců najdete novou písničku Bena Cristovaa,která je opravdu skvělou motivací pro všechny,který budujou svaly :D :D ! Fakt dobrá !! Takže kdo chce, ať si zbytek článku přečte a kdo ne, tak to nečtěte ale tak či tak se těším na vaš komentáře ohledně motivace:) ! A příště v této rubrice snad už nějaký záživnějš článek!!

Když chcete udělat změnu ve svém životním stylu .. konkrétně u mě : začít cvičit, je nejdůležitější mít nějakou motivaci. Já jsem to většinou brala přes to, jak chci vypadat.. jakou chci postavu a tak dále. Stejně mi to nikdy nevydželo... kdybych vydržela tak 3 měsíce a viděla pořádné změny na své postavě, tak bych jistě s velkou radostí pokračovala ve cvičení dál.. ale bohužel jsem vždy vydržela maximálně měsíc nebo dva.

Lifestyle

14. října 2014 v 21:24 | Markéét


Zdravý životní styl ... tím se v poslední době hoodně zabívám :) Budu sem psát různé články o zdravém jídle, cvičení, a jiných věcech týkajících se zdraví. Budu sem přidávat různé tipy, novinky, zajímavosti ...a možná i něco o zdravém hubnutí!

 
 

Reklama