Hudba- music - die Musik - musica- musique-- Музыка

Music Challenge by Lory #1 - Nejoblíbenější písnička

13. dubna 2015 v 17:14 | QueenM

Už nějakou tu dobu se rozhoduji začít s touto velkou hudební výzvou,kterou jsem našla na blogu moj aff - Lory. Sice je to pro již uplynulý rok ale to nevadí, protože témata mě zaujala a chci se toho zúčastnit!

#1 - Moje nejoblíbenější písnička

Oblíbených písniček mám miliony :D (nepřeháním) ale bezkonkurečně se na prvním místě už nějaký ten pátek drží Diamonds od Rihanny! Podle mě nejkouzelnější písnička ze všech. V dobu, kdy vyšla jsem si ji pouštěla stále dokola a byla jsem naprosto unešená energií, která z ní přímo sálá! Je to song,který mi doopravdy dokáže nabít energii. Stačí zavřít oči a zaposlouchat se <3!

🐭💍

Music Challenge by Lory #2 - Skryté emoce..

8. dubna 2015 v 17:29 | QueenM


#2 - Písnička, která v tobě vyvolá skryté emoce

Dlouhou, hoodně dlouhou dobu se snažím skrývat negativní emoce. Mysli pozitivně a všechno bude pozitivní. Písničkou, která u mě skryté emoce vyvolává je You're always here od Ashley Tisdale. Nechci tím říct, že u mě tato písnička vyvolává negativní emoce. Chci tím říct to, že ikdyž to tak nevypadá a nedávám to najevo, tak tu byl člověk,který mi chybí! Moc mi chybí! A přesně jak zpívá Ashley - Budeš vždycky tady!
Text této písničky je dokonalý! Naprosto dokonalý! Ashley jej napsala, když jí zemřel děděček a tato píseň je o něm a je mu věnovaná. Tato písnička je pro mě takto silná, protože ji mám spojenou se svým dědečkem,který zemřel v době,kdy tato písnička vyšla. 20.dubna to budou dva roky!


They say that love won't die
And then I realize
What will be will be
You're always here with me
And in the darkest night
I feel you by my side
What will be will be
You're always here with me

Emoce u mě tedy tato písnička vyvolává díky textu. Věřím tomu, že je tu spousta skvělých angličtinářů, kteří tmu rozumí ale pokud je tu někdo, kdo ne, tak bych mu doporučovala si přečíst text a jeho překlad.


Maroon5 - Sugar <- sladký Adam Levine

17. března 2015 v 17:48 | QueenM


Maroon5 - Sugar

Přiznávám, že mi tato písnička ze začátku přišla až moc přeslazená. Co jsem taky asi od písničky "Sugar" čekala? Moc se mi nelíbila ale každé ráno jsem ji slyšela v televizi. No a když jsem dělala video z akce, na které jsme s kamarády byli na Valentýna, tak jsem si řekla, že by se tahle písnička do toho videa hrozně hodila. A byla to pravda.. takže je v tom videu, tudíž je pro mě spojená se zážitkem - zčehož plyne? Ano, tuhle písničku mám moc ráda. I přes všechno to (sem tam) kňučení Adama Levina a tu sladkou zamilovanou svatební tématiku. Tím jsem teď narazila na klip, ve kterém se Maroon5 jako překvapení objevují na několika svatbách...trošku mi to připomíná klip Birthday od Katy Perry - Sugar je samozřejmě méně komické a asi celý jeho vizuál i lépe funguje. 8/10"I don't wanna be needing your love
I just wanna be deep in your love
And it's killing me when you're away
Ooh, baby, 'cause I really don't care where you are
I just wanna be there where you are
And I gotta get one little taste"

Selena Gomez - Heart wants what it wants <- jak pravdivé

14. března 2015 v 8:23 | QueenM
Selena Gomez - Heart Wants What it Wants


Srdce chce, co chce - svatá pravda. Je až děsivé, jak moc se v této písničce vidím. Když to tak celé i s klipem od začátku dokonce shrnu, tak. Klip se mi moc líbí..je černobílý, a na začátku máme nějaké to kecáníčko a brečeníčko :D. Má to příběh,který dobře znám. Po prvním poslechu jsem pomalu ani nevěděla o co jde ale když jsem se zaposlouchala pořádně to textu, tak jsem si písničku naprosto zamilovala. Text je prostě úžasný! Melodie je velice příjemná a celý song tak skvěle plyne! 9,5/10

"There's a million reasons why I should give you up
But the heart wants what it wants

This is a modern fairytale
No happy endings
No wind in our sails
But I can't imagine a life without
Breatheless moments breaking me down"


Brit awards 2015 - Británie = země kvalitních zpěváků

10. března 2015 v 17:51 | QueenM
Stejně jako každý rok se i letos v Londýnské O2 aréně konalo udílení britských hudebních cen - Brit awards - letos už po 35. v historii :D ! Každý rok mě tato akce utvrzuje v tom, že Velká Británie je úžasná země plná báječných umělců.
Nejlepším britským zpěvákem roku se stal Ed Sheeran - tomu jsem to opravdu moc přála a myslím si, že si tuto cenu opravdu zaslouší. Zpěvačku roku vyhrála Paloma Faith <- s tou jsem také spokojená ale kromě ní jsem tuto ceu přála i Elle Handerson, nejlepší britskou skupinou roku překvapivě nejsou One Direction ale Royal Blood (<-popravdě je ani neznám). Nejlepší album roku "X" nahrál Ed Sheeran, Singlem číslo jedna se stal "Uptown Funk" od Marka Ronsona a Bruna Marse. Mezinárodními umělci roku se stali Pharrell Williams a Taylor Swift a (údajně) nejlepší video natočily One Direction -> "You&I".


Na letošních Brit awards bylo předvedeno devět živých vystoupení. Já se tu budu zmiňovat jen o šesti -> těmi dalšími třemi umělci byli: Sam Smith, Kanye West a Take That.
Výtězka kategorie mezinárodní zpěvačka roku - Taylor Swift vystoupila se svým singlem Blank space. Já tu písničku miluji a vystoupení se mi moc líbilo + Tay to strašně moc slušelo! Konečně jsem si poslechla britskou skupinu roku Royal Blood s písní Figure it out a dobrý, dobrý :D ! Ed Sheeran se mi taky mooc líbil. Bude to znít jako klišé ale jeho vystupování je prostě plné úžasné energie..je to až kouzelné - nikdy by mě nanapadlo, že mě bude tak strašně moc bavit tenhle zrzek s kytarou :D ! Dále vystupoval George Ezra s písničkou Budapest - tu dost dobře znám z óčka a nikdy mě nějak extrémně nebavila ale teď mě chytla. Proč? George to live zazpíval skvěle! Dostal mě na ten jeho projev! A když jsem se teď na něj tak koukala, tak se mi začal moc líbit vzhledově! Skvělá byla také Paloma Faith s písničkou Only love can hurt like this - tu písničku žeru! A ten Palomin hlas...! Bomba! Potvrdila, že je právem nejlepší zpěvačkou roku! A vystupovala také Madonna s její novinkou Living for love. Největší hvězda ze všech zúčastněných a přitom nejslabší zpěvačka ze všech vystupujících..show ale předvedla a diskutováno bylo to, jak při vystoupení spadla ze schodků na vyvýšené podium. Naštěstí se jí nic nestalo, zvedla se a zpívala dál. Tahle dáma paní má můj respekt! (vide všech 6 mnou zmíněných vystoupení naleznete pod perexem.)


Oskaři 2015 Vtipný Neil Patrick Harris a kouzelná Lady Gaga

7. března 2015 v 10:16 | QueenM

O udílení cen Grammy jsem tu už psala a stejně jako v módní policii bych se teď ěla přesunout k Osarům. U grammy jsem psala, že se rozepisovat nebudu ale to bych měla napsat spíš tady, protože se opravdu nerozepíši :D !
Z Oskarů jsem nikdy moc mimo nebyla ale když jsem se dozvěděla, že je letos moderujNeil Patrick Harris - 87th Annual Academy Awards Showe
Neil Patrick Harris, tak jsem je porostě musela vidět! Neil byl opravdu skvělý,
úvod celého večera se moc povedl ale musím uznat, že i to připadalo zbytečně až moc dlouhé.

Co se týče filmů, tak jsem asi žádný z nich ještě neviděla, takže k tomu ani nemám moc co říct. Na některé se teď chci podívat ale popravdě jich moc není.

Samožejmě by nešlo aby byl film bez hudby a tak se na pódiu objevilo i několik hudebních vystoupení - z mých oblíbených zpěvaček to byla Rita Ora,která zazpívala psničku Grateful a zazpívala ji opravdu náhderně! a Lady Gaga,která vypadala naprosto kouzelně a její vystoupení bylo doslova pohádkové :) <- videa najdete pod perexem!

Grammy awards 2015 <- Co tomu letos chybělo?

3. března 2015 v 23:10 | QueenM
Článek o módě z největší hudební akci roku - Grammy awards tu už byl a tentokrát se pokusím zaměřit na hudbu, kterou taáák miluji. Upřímě řečeno Grammy 2015 pro mě byly nejslabší za celou dobu, co tyto ceny sleduji (což je nejspíš šest let).

Nejlepší písničkou roku je Stay with me od Sama Smitha,který si gramofonků odnesl více - přiznávám, že ho moc nemusím a cenu bych dala vlastně kterékoli jiné z nominovaných písní, protože se mi šechny líbily (All about that bass, Take me to church, Shake it off a Chandelier), Nováček roku - opět Sam Smith, Nej pop - Pharrell Williams - Happy <- taky moc nemusím... no vlastně už dále vítěze rozebírat nebudu, protože jsem nikde nebyla 100% spokojená až na R&B song, protože tam se mi líbil jen jeden a to Drunk in love <- Beyonce& Jay-Z a potom ještě country song,kde vyhrála Carrie Underwood,kterou přímo miluji ale ta se ceromiálu nezúčastnila, takže velká škoda...ta mi tam dost chyběla!

Ze dvacetijedna vystoupení mám chuť se zmiňovat pouze o sedmi.

Zaujala mě Jessie J a to nejen svým lookem ale i vystoupením společně se zpěvákem Tomem Jonesem. Jessie mooc obdivuji nejen díky jejímu nádhernému hlasu,který předvela v písni You've Lost That Lovin' feelin ale i kvůli tomu, že se vlastně během ne moc dlouhé doby dostala z Anglie na stage Grammy awards! Tleskáám!
Jessie J - 57th GRAMMY Awards - Show

Další zajímavé vystoupení předvedla Madonna, která zdáse vstala z mrtvých a předvedla pekelnou show. Můj názor je, že prostě zpívat neumí ale uznávám, že letošní Grammy opravdu oživila.

Opravdovým umělcem je pro mě ale Ed Sheeran,který úžasně zazpíval Thinking out Loud a nepotřeboval k tomz žádnou "megashow" plnou "pekelníků" :D jeho projev je spershow sám o sobě!

Po Edovi musím samozřejmě zmínit dalšího úchvatného umělce, kterým je Horizer s hitem Take me to Church, jenž jsem si přesně 30. ledna děsně oblíbila a drží se mě to do teď. Musím přiznat, že jsem nikdy nevěděla jak zpěvák tohoto hitu vypadá a když jsem jej uviděla, tak jsem byla velice překvapená, protože jsem si ho podle hlasu představovala úplně jinak! Úžasná to osobnost! <-vystupoval společně se zpěvačkou s naprosto úchvatným hlasem (úchvatným je slabé slovo!) Annie Lennox <- dokonalé spojení!

Pleť v pubertě - přejít nebo řešit?

5. ledna 2015 v 17:29 | QueenM


Asi si budete říkat, že už fakt nevím, o čem psát ale zajímal by mě váš názor na téma: Pleť v pubertě. Procházíme si tím skoro všichni někdo více, někdo méně ale jsou i vyjímky, kterých se strašné věci, jako problémy s pletí netýkají.

Já osobně jsem ta,která se s tímto problémem potýká ale jsem na tom reltivně dobře. Ale spousta mých kamarádek, už má tyhle problém yza sebou :D stay klasicky nejmaldší ve třídě:D :D ! A také mám kamarádky,které si od toho pomohly.

Maroon5 - Animals

5. prosince 2014 v 17:47 | QueenM
Americká skupina Maroon5 vypustila před nějakou dobuou do světa klip k singlu Animals a jako to dopadlo ?? Přinejmenším velice zajímavě.
Písnička se mi sama o sobě ze začáku moc nelíbila a přišla mi jako dosti podobná většině písniček, které forntman kapely - Adam Levine nazpíval ale po více posleších jsem si ji i zpívala a když přišel klip, tak se mi začala i líbit :D :) :) ! Takže dost dobrá písnička s chytlavým refrénem a text se mi opravdu mooooooooooooooooooooo(nekonečněO)oooc líbí! Adam má hlas, který prostě poznáte a s nikým si ho nespeletete ...někdy mi ty jeho fistluky vadí ale tentokrát je tohle "kňučení" (<-někdy to tak fakt je) a tentokrát i vití, zcela na místě.

Xindl X - Čecháček a totáček

3. prosince 2014 v 17:40 | QueenM


Ahooj, tak už jsem najela na "vánoční výzdobu" a hlásím se s písničkou od českého zpěváka Xindla X - "Čecháček a totáček", která vyšla v polovině října a upozornila mě na ni moje dříve affs AVABetty, která chtěla,abych o ní napsala článek... nechci si nějak fandit, jakože to teď čte ale kdyby přece jen, tak jsem se k tomu konečně dokopala!


Jak už jste asi mohli vicítit z mých předchozích článků (například: ), tak Xindla X moc v lásce nemám a jeho zpěv se mi nelíbí, jeho písničky mi někdy příjdou celkem komické ale dost často musím uznat, že jeho texty, které mají hlavu a patu se také častokrát povedou! A jak tomu je u píničky "Čecháček a totáček"? To se dočtete pod perexem ;-) !

22 dní do Vánoc :) !! #17

2. prosince 2014 v 17:44 | QueenM

Do Vánoc nám zbývá krásných 22 dní a já jsem se rozhodla je využít ke zlepšení známek ve škole, takže makám, makám :D a co vy ?
Dnes přidávám jednu Vánoční písničkua je to (shodou okolností :D :D ) písnička Štědrý večer o Xindla X ! Můj názor na tuto písničku není nijak kladný ale vím, že se spoustě lidí líbí a přeci jen je na tématiku Vánoc ať už v jakémkoliv smyslu :D !
A jelikož tato písnička rozhodně není žádnou oslavou Vánoc, které já miluji, tak jsem ji šoupla až na 18. místo ze dvaceti. -> Christmas Lights byla 20. a Something about december 19. !

Budu moc ráda za každý váš názor v komentářích!

Ed Sheeran - Thingking out loud

28. listopadu 2014 v 17:48 | QueenM

Ahoj, opět mi to nedalo a musela jsem se pustit do dalšího hudebního článku... tentokrát jsem zabrousila do britské hudby a musela jsem zmínit písničku "Thinking out loud" od talentovaného zrzka (to je podstatný:D) Eda Sheerana.
Ed Sheeran přišel v půlce podzimu s novým singlem "Thinking out loud" a natočil k němu velice jednoduchý videoklip, ve kterém uvidíte jen tanec (mimo něj úžasnou chemii :D) a že ho stálo spoustu úsilí!

Jessie J - Burnin' Up (ft. 2Chainz)

26. listopadu 2014 v 17:24 | QueenMAhooj, je tu další hudební článek :D ! Nebojte! Zítra příjde změna :) Dnes ale píšu o psničce úžasné britské zpěvačky Jessie J - "Burnin' up" !
Co se týče písničky, tak mi příjde dosti americká...ale je dobrá :D ! Kdyby ji zpíval někdo jeiný, tak bych řekla, že to tuctové ale Jessie má takový hlas, že to v tomto případě opravdu napsat nemohu! Moc se i líbí svižnost tohoto songu. No a 2 Chainz mi tam už příjde jako zbytečnost.

Abde & Sharlota - První

25. listopadu 2014 v 17:51 | QueenMKrásný den všem :) ! Dnes se hlásím opět s hudebním článkem a stejně jako včera je to článek o čeké, částečně rapované píničce a dkonce stejně jako včera budu zmiňovat zpěvačku Sharlotu,která se postarala o refrén a rapera Abdeho,který celý telý text napsal :) !
Tento lovesong od dvojice Abde&Sharlota vyšel 6. října. A jak už tomu tak u Abdeho bývá, tak mi ze začátku tato písnička přišla ..no.. nic moc. Když jsem četla různé recenze na hudebních serverech..tak "První" byla především kritizována a hodnocena ve většině případů tak 1 bodem z deseti. <- Ze začátku jsem to viděla nějak podobně ale po pár posleších jsem v tom našla také kousek mého příběhu, takže Abdeho cíl byl splněn!

Před poslechem by také bylo dobré vědět, že jde volné pokračování singlu "Poslední". (<- přehrát zde) A proč se na něj rozhodli navázat??

"Po premiéře singlu Poslední nám přišlo nesčetně děkovných zpráv. Psali nám, že jim právě tenhle song pomohl v těžké situaci. Proto jsme se rozhodli singl První interpretovat na podobné bázi. Skladba by měla popisovat a znázorňovat pocity člověka, který se potýká se složitým vztahovým obdobím. Snažil jsem se text interpretovat tak, aby si tam každý našel kousek svého příběhu, a to včetně mě," vysvětluje Abde.

MAAT ft. Viktor Sheen, Sharlota,Ezy, Ben Cristovao - Já a Ty 2

24. listopadu 2014 v 17:30 | QueenMPro dnešek jsem si připravila hudební článek a to o hiphopové české (už ne) novince Já a Ty 2 od kluků MAAT. K tomuto velkolepému singlu si přizvaly poměrně velkou řadu hostů (je jich tolik, že se mi ani nevešlo poslední jméno do nadpisu v celku :D). A koho kromě MAAT uslyšíte ?? Rapera Viktora Sheena, rapující zpěvačku Sharlotu (která je známá především díky duu Abde&Sharlota), zpěváka Ezyho,který se postaral o refrén a nakonec i velice oblíbeného Bena Cristovaa,který zvedá těžký váhy!! :D


Dobře vím, že velká spousta z vás, co to budete číst, nesnáší rep a ještě k tomu ten český,který sice neobdivuji ale kupodivu jsem jej v poslední době začala velice poslouchat. No pokud máte na rap negativní pohled, tak se vám tato písnička na 99,99% líbit nebude.

Jennifer Lopez ft. Iggy Azalea - Booty

22. listopadu 2014 v 17:32 | QueenM
Ahooj, asi jste si nemohly nevšimnout, že twerk se stal opravdovým hitem a v hudbě se za poslední rok objevuje více než kdy jindy. Dokonalým příkladem je písnička Booty od Jennifer Lopez, která si k půvdní verzi přizvala na pomoc svého kolegu a dobrého kamaráda - rapera PItbulla ale na remix,který nakonec vyšel jako singl to byla raperka Iggy Azalea.

Kristína - Navždy

11. listopadu 2014 v 9:58 | QueenM
Ahooj, v hudbě se opět ocitáme na Slovensku a máme tu zpěvačku Kristínu s písničkou Navždy!

Kristína - Navždy


Kristína má (stejně jako polovina ostatních slovenských zpěček) strašně milý hlas. Ten se skvěle hodí k tomuto miloučkéému textu :D Je to nádherný text.. fakt moc pěkné .. hlavně ten refrén.
Klip je taktéž moc pěkné. Pár, který nádherně vystihuje to navždy (jsou úžasní) se vrací na místo,kde se poznali a my máme tu možnost podívat se na jejich tanec, při čemž jsou vystajlováni do stylu retro! Je to všechno moc pěné. Nic, co bychom neviděli třeba v zahraniční tvorbě (jako první mě napadá Justin Timberlake - Mirrors) ale očividně to funguje.

Nicole Scherzinger - On the rocks

8. listopadu 2014 v 9:56 | QueenM

Ahoj, další hudební článek s hudbou s UK :) ! Tentokrát to jistí nádherná zpěvačka Nicole Scherzinger a její podzimní singl On the rocks!


Nicole má strašně moc rád, velice ji obdivuji a je tu mě opravdová zpěvačka!! Její minulý sigl Your love mě totálně dostal ale to o On the rocks říct nemůžu. Je to pěkný cajdák.. refrén se mi líbí moc ale není to nic extra výjmečného.. pěkné, skvěle zazpívané ale každopádně musím moc pochválit to pojetí rozchdu panákama :D Let's take a shot! :D :D
Klip je super. Komu by se nelíbilo koukat se na nádhernou Nicole!?

Calvin Harris ft. John Newman - Blame

5. listopadu 2014 v 9:55 | QueenM
Jak jsem slibovala v minulém hudebním článku, tak se dnes koukneme do Spojeného Království a posvítím si konkrétně na DJe Calvina Harrise, zpěváka Johna Newmana a jejich společnou psničku Blame.

Pokud jste písničku Blame alespoň jednou slyšeli celou,tak víte, že by stačilo poslechnou si jednu sloku, protože je pořád to samé dokola! Jo, zpěv je pěkný... hudba taktéž, klip také ! Je to povedený kousek ale popravdě jsem čekala daleko více, když jsem si přečetla jména Calvin Harris a John Newman!

Paulie Garand & Kenny Rough ft. Supa - Zázrak

2. listopadu 2014 v 9:31 | QueenM
Ahoj všichni, je tu další hudební článek! Opět česko-slovenská hudební scéna a další rap! Nebojte příště se nejspíše přesuneme do Anglie :D, ale tenokrát je to Paulie Garand a jeho Miracle neboli Zázrak!!

Právě jsem se do Paulieho zaposlouchala :D a celkem mě mrzí, že jsem nebyla na jeho koncertu,který se konal poměrně nedaleko mého bydliště. Ikdyž spolužačka na něm byla a říkala, že každá písnička trvala tak její poloviční čas a koncert mohl trvat tak 45minut:D!

Na písničku Zázrak jsem se moc těšila a netrpělivě jsem na ní čekala. Když jsem si ji poprvé pustila, tak mě nijak neohromila ale několika posleších jsem si ji oblíbila a pravidelně si jejím puštěním zpříjemňuji každý den,kdy musím vztávat do školy - než uběhne těch skoro pět minut,kterých tato písnička trvá, tak se proberu a stihnu si vymyslet v čem vyrazím do školy:D :D !
Text se mi moc líbí, Paulieho mám moc ráda, jeho rap mě baví skoro vždy. Prostě pěkný! No a Supa? Toho moc nemusím ale když má dobrej text, tak se mi i líbí :D Ale Paulieho prostě žeru! No a co je na té písničce úplně nejlepší? Hudba...dokonalý hudební podkad! Úžasný refrén ... nejen ten zpěv ale take Paulieho část :D !
Klip....klip....klip! Tak ten je opravdu boží .. ani nepotřebuje nějaký děj, když je natočen v tomto nádherném, dokonalém, úchvateném, božím a zcela dechberoucím prostředí! Výborný tah!!

Celeste Buckingham - Love in your soul

28. října 2014 v 9:30 | QueenM
Ahoj, vítám vás všechny u mého dalšího hudebního článku. Jak už jsem psala v tom minulém, tak ještě chvíli zůstaneme na česko-slovenské hudební scéně a dnes píšu o Celeste Buckingham a její písničce Love in your soul, která je speciálním songem pro novou pohádku : Láska na vlásku!

Celeste Buckingham - Love in your soul


Písnička se mi moc líbí! Sice si říkám, že je trošku blbost, že je v angličtině, když je k již zmiňované pohádce! Každopádně se mi líbí poloho, do které je písnička položená.. a myslím si, že to Celeste sedí. Hudba je úžasná a celá písnička se nese v takovém zvláštně napínavém, chvílemi až temném duchu, což mě velice zaujalo.
Klip je tvořen ze záběrů z pohádky a ze záběrů,kde kolem Celeste jezdí kamera, díky čemuž si hned vzpomente na klip Jamese Arthura - Recovery (pokud ho znáte:D). V těchto částech to Celeste moc sluší .. vypadá pořád líp a líp - nikdy se mi nelíbila .. teda vždycky se mi extrémně NElíbila!

Ektor - Proč

25. října 2014 v 9:28 | QueenM

Po nějaké době se zase vracím k české hudbě, u které ještě zůstanu. Poprvé tu mám něco rapovaného, takže aspoň nějaká změna s Ektorem a jeho singlem - Proč! Dovolila jsem si soudit něco z jiné dimenze (jiná liga:D)

Ektor - Proč

Ektora jsem si hodně zneoblíbila :D písničkou "Jak Jinak" ale písničkou "Proč" si to u mě hodně napravil. Musím uznat, že Ektor je prostě jiný než ostatní čeští/slovenští rapeři .. nebo jak já jim říkám, "rapeři" ! Hodně se mi líbí jeho hudební podklady u písniček a to i u "Jak jinak". Dál se mi hodně líbí jeho hlas.. třeba takový Johny Machette (ikdyž ho mám ráda) na rap hlas nemá.
Musím dokonce přiznat i to, že souhlasím s jeho názory.. dokonce bych řekla, že kdyby nepoužil miliardu sprostých slov a "řekl" to nějak slušně, tak by naše názory na spoustu věcí byly dokonce stejné. Jo ale to už by to nebyl drsný raper :D :D !
Písnička Proč se mi líbí a když vyšla (začátek září), tak jsem ji jela pořád dokola!
Co se týče klipů, tak je na tom Ektor dost dobře! Líbí se mi jak je to celkově zpracované a v textu se někdy přímo vidím!
detEKTOR se stále posouvá level po levelu výš!

Paramore - Last hope

22. října 2014 v 5:08 | QueenM
V hudebních článcích se popravdě doslova vyžívám a tak jsem si pro vás připravila tento článek o novém singlu skupiny Paramore - Last Hope!


Paramore - Last hopeJako klip byl použit záznam z koncertu v Chicagu, který proběhl 11.července :) Tudíž je zpěv živě - nikoliv
playback :) ! Důležité je hned na začátku napsat, že je to skvěle zazpívané...písnička je to pěkná. Peckou
to nazvat nemohu ale moc se mi líbí a baví mě. Z Hayley vyzařuje skvělá energie a zpěv u kláves jí fakt sedí!
Toto video by podle mě mohlo sloužit nejen jako pěkný videoklip ale také jako skvělá "reklama" nakoncert
Paramore!

Voxel - V naší ulici

16. října 2014 v 17:11 | QueenM


Co se týče hudebních článků, tak na novém blogu začnu pozitivně a proto je první článek o novince Voxla - V naší ulici. Voxel je jedno velké pozitivum, takže ho nejdete nemít rád (nebo ne?)!

Voxel - V naší ulici


Voxela mám opravdu moc ráda. Je to jeden z mých nejoblíbenějších českých interpretů a myslím si, že mu ten přechod na pozitivní texty s kytarou opravdu svědčí a to je ten pravý Voxel.

Hudba - music - die Muzik - Musica - Musique

14. října 2014 v 17:48 | MarkéétHudba... jak jsitě brzy poznáte ( vy, co mě jako blogerku ještě neznáte), je věcí, bez které prostě nedokážu žít.. myslím si, že je to nemožné, protože hudba je prostě všude.
Do této rubriky budu psát články o hudebních novinkách a nejen o novinkách ... ale budou moje názory a hodnocení.. popřípadě sem přidám nějakou šílenost,kterou budu pořád poslouchat - tak já to někdy mívám.. slyším nějakou písničku a pak ji jedu pořád dokola!
Pokud chcete abych napsala článek o nějaké vaší oblíbené písničce, tak mi ji napiště do komentářů a uvidíme ..ikdyž vám je to asi jedno :D !

add a caption
 
 

Reklama