Demi Lovato

Demi Lovato na SuperFanFest 2014

20. října 2014 v 10:20 | QueenM

Demi Lovato vystupovala na letošním SuperfansFestivalu v Santa Monice:) V zákulisí se ukázala v moc pěkném růžovém croptopu se sukní a účes a make-up měla více než dokonalý! Vypadala náderně:) !! Pod perexem najdete fotky nejen ze zákulisí tohoto festivalu ale také ze stage, a také fotku s raperkou Iggy,která je asi jinak vysoká :D :D !!


Demi Lovato

20. října 2014 v 10:15 | QueenM
Tady je něco málo o Demi Lovato a pod perexem naleznete obsháhlejší text o jejím životě, kariéře a charitativní činnosti - tento text jsem zkoupírovala ze stránky osobnosti.cz
Demetria Devonne "Demi" Lovato je americká zpěvačka a herečka. Je známá pro své role Mitchie Torres ve filmu z Disney Channel Camp Rock a Sonny Munroe v seriálu Disney Channel Sonny ve velkém světě. Kromě herectví se věnuje také zpěvu a dne 23. září 2008 vydala své debutové album Don't Forget. Album se umístilo na druhém místě v hitparádě Billboard 200 a v první týden prodeje bylo prodáno na 89 tisíc alb. Své druhé album, Here We Go Again, vydala dne 21. července 2009. Album debutovalo na místě číslo 1 na Billboard 200 a v prvním týdnu se prodalo přes 108 000 kopií.Dětství:
Narodila se v Albuquerque Texas dne 20. srpna 1992. Její rodiče jsou Patrick Lovato a Dianna Hart de la Garza. Je mexicko-irsko-italského původu. Má starší sestru Dallas Lovato a mladší sestru Madison de la Garza. Její matka byla roztleskávačkou a country zpěvačkou, její otec se přestěhoval do Nového Mexika po jejich svatbě v roce 1994. V televizi se poprvé objevila v seriálu Barney & Friends, kde si zahrálu postavu Angely. Zde se také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomezovou. Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Dalším seriálem, ve kterém účinkovala v roce 2006, je seriál Útěk z vězení. Tady si zahrála 14 letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. V dubnu 2009 získala diplom střední školy, a to díky domácímu učení. Na klavír se učí od sedmi let.

 
 

Reklama