Beauty & Fashion

Plesová sezona 2015 #2 účesy

15. ledna 2015 v 17:54 | QueenM
Ahooj, hlásím se dalším článkem v rámci plesové sezony 2015 a tentokrát se soustředím na vlasy. Narozdíl od šatů mám s výběrem účesu celkem problém. Od začátku mám v plánu mít vlny a jak jsem právě zjistila, tak vlny jsou letos jednoznačně TOP a to spolu s drdoly.

Stále teď přemýšlím zda si vlasy vyčesat do drdolu nebo je nechat rozpuštěné a jen je nakulmovat a nebo si udělat vysoký culík a ten nakulmovat :D :D sáákra :D takové problémy :D ! Dost o mě. Zajímalo by mě, jak to s účesy na ples máte vy.

Pokud máte nějaké zajímavé tipy na účesy, tak se o ně rozhodně podělte v komentářích, klidně tam hoďte odkazy atd. :) ! Budu za to moc ráda. A aby jste si neřekli, že je to článek o ničem, tak ve zbyttku najdete 5 tipů pro účesy s dlouhými vlasy. Jelikož nejsem žádná vlasová specialistka, tak jsem je zkopírovala z této stránky :) !


Účesy na ples pro dlouhé vlasy letos fandí vlnám. Inspirujte se účesy Lizzie Liros z kolekce Red Carpet.

Laky Stars - Gabriella Salvete

1. listopadu 2014 v 12:47 | QueenM

Kosmetickými recenzemi sice nežiju tak jako hudebními články ale měla jsem v plánu jednu napsat už včera. Fotky jsem na to měla už od začátku měsíce, takže to bylo v plánech hoodně dlouho ale včera jsem byla plná dojmů a zážitků z jedné akce a taky jsem se prostě musela koukat na snowborďáky,které jsem už celou věčnost neviděla:D

Beauty & Fashion

14. října 2014 v 17:31 | QueenMRubrika beauty style bude pro všechny holky, které zajímá kosmetika, móda, oblečení a všechny takové ty holčičí věci. Chtěla bych sem přidávat recenze na produkty,které používám nebo jsem vyzkoušela. Také bych tu chtěla psát nějaké svoje beauty tipy, chtěla bych sem psát o různých novinkách, na které jsem narazila a tak všechno.. budu ráda,když se u článků rozjede nějaká diskuze a já se třeba dozvím nějaké tipy od vás :) ! 
 

Reklama