Červen 2015

Selena Gomez - Good for you

29. června 2015 v 7:37 | QueenM |  QueenM a její kecy
Chci pro tebe vypadat dobře a jsem hrdá na to, že jsem tvá...

Nádherná zpěvačka Selena Gomez, která je v poslední době hodně diskutovaná především kvůli tomu, zda hodně připrala či ne (něco jako naše Ewa Farna:D), konečně kncem června přišla s movým klipem. Klip natočila k novému singlu Good for you.

Samotná písnička se mi při prvím poslechu maximálně NElíbila! Ale fakt vůbec.
Při druhém už jsem se zaměřila na text a je dobrá! Na jednu stranu nemám ráda tohle chování holek ke klukům. Takové to, udělám úplně všechno na světě, abys byl spokojený a prosím měj mě ráád...no ale na druhou stranu si musím přiznat, že snad každá holka má někoho pro koho, chce za všech okolností vypadat dobře a pro koho by to toho udělala hooodně! Takže text se mi moc líbí :) !
Na písničce se mi také ze začtku nelíbila ta "ospalá" atmosféra. Přííjde mi dosti podobná minulému singlu - Heart wants what it wants. (+ je, že tyhle dvě písničky dokonale potvrtzují to, jak má Sel super texty!) A jsem moc ráda, že tu vůbec nezazněl ten rap, který mi tu rozhodně vůbec nechybí a není tu sle mého názoru ani potřeba :D
Klip je podle mě bombový. Opravdu tu není potřeba žádného složitého děje ani efektů. Bohatě stačí nádherná Selena. v tomto klipu Selena krásnán!
GOOD FOR YOU 💕💕

Závěr: Není to pro mě písnička, která by mě ohromila na první poslech..vlastně mi na první poslech vůbec nesedla.. ale během psaní tohoto článku jsem si jí stihla poslechnout asi 7x a už mě to fakt chytlo, dokonce se mi už líbí i ta (alespoň pro mě) pochmurná atmosféra :D ! Super!

Co teď?

28. června 2015 v 11:57 | QueenM |  QueenM a její kecy
Hodně jsem pořád přemýšlela a vamýšlela jak všechno na novém blogu udělám a nakonec se stalo to, že tohle už není nový blog, práce na něm mě vůbec nenaplňovala a články se mi zdály o ničem. Po dlouhé pauze, kterou jsem potřebovala, jsem se rozhodla, že se pokusm co nejvíce přiblížit tomu, co jsem dělala dříve na mém starém blogu, ale tentokrát to zkusím bez těch chyb, které mě přinutily zrušit si starý blog :) ! Doufám, že to výjde a vám se tu bude líbit.


Návrat?

27. června 2015 v 19:03 | QueenM |  QueenM a její kecy
Ahojte všichni nebo spíš někdo, kdo se sem třeba náhdou koukne, chtěla bych vám jen oznámit, že i když sem už nechodím, tak o prázdninách chystám návrat doufám, že mi tu nějaký ten návštěvník zústane a těším se na vás :) ! Pořád úplně nevím, na co se chci nejvíce zaměřovat, ale doufám, že tento návrat už bude fungovat :D ! :)