Květen 2015

Jaký byl první Máj?? Lásky čas?!?

8. května 2015 v 19:44 | QueenM |  QueenM a její kecy
Zdravím všechny,
asi se stane tradicí, že se budu ptát zpětně na nějaké věci :D Po čarodějnicích a hokeji to tentokrát bude 1. máj! Ano, už je to "pár" dní, co jsme měli volno díky svátku práce, ale i tak si neodpustím dotaz- Jak tento svátek prožíváte? Co pro vás znamená.
Ptám se proto, že já prostě 1. máj beru jako den zamilovaných :D je mi jasné, že asi nebudu sama, protože nikde nevidím/neslyším, že by někdo řešil svátek práce... všichni totiž řeší líbačky pod rozkvetlou třešní. Na nějaké kecy o tom, že uschnu teda nehraju ale letos bych byla v klidu i kdybych na to hrála :D.

Zajímalo by mě tedy, jak to máte vy? A jestli se držíte této prvomájové tradice... A vyrazili jste někdo na Petřín?

Vaše QueenM*

Spring in Copenhagen


M stále živá a neupálena

5. května 2015 v 17:35 | QueenM |  QueenM a její kecy
Ahooj všichni,
již tradičně k danému tématu píši velice "brzy" - chtěla bych se vás zeptat, zda jste někdo byli na pálení čarodějnic.
Já na akci tohoto typu byla (co si pamtuji) 3x za těch nádherných 17 let, co jsem na tomto nádhernéém:D světě ! No a z toho 2x to bylo letos. První letošní pálení jsem zažila (a také přežila = neupálili mě :D juhhůůů!) v jedné sousední vesnici - a bylo to dost dobré. No a týden poté - 30.4.2015 jsem byla na dalším pálení a to v další sousední vesnici - tentokrát na druhé straně :D !! Jo a to bylo ještě lepší.
Čímpak to bylo? Řekněme, že diskotékou která byla postavená na hitovkách Mandrage, Kabát, Kiss, Metalica atd., což je mi paradoxně :D :D akutálně nejbližší hudba (hooodně se měním :D,že?). Dále to asi bylo tím, že jsem opět dokázala, že v některých směrech moje vůle opravdu moc silná není, což bylo v ten daný večer zřejmě pozitivním poznatkem... nicméně, když se na to dívám po uplynulých dnech, tak je to pěkně na nic!
Ale akce užitá na maximum a to je hlavní! :*

Účastníte se někdo Pálení čarodějnic? Jaký vztah máte k této tradici?

Vaše QueenM


🍷

Hokejoví "experti"

2. května 2015 v 22:40 | QueenM |  QueenM a její kecy
Ahoj všichni,
ani kdybyste byli člověk,kterému je nejvíce ukradený pojem "hokej", tak si prostě nejde nevšimnout toho, že začalo mistrovství světa! Dříve jsem hokej minimálně kvůli mistrovství sledovala, ale letos s tím končím!
Proč ho taky sledovat, když se stačí podívat na fb a můžete všechno číst "v přímém přenosu" od všech těch úžasných hokejových expertů ve vašich "přátelích", kteří s napětím sledují zápas a nezapomenou si u toho při každém padnutém gólu napsat nějaký ten statusek z "odborného" soudku a ještě k tomu přidat info o tom, jak se zrovna cítí (většinou napjatě nebo vynervovaně) ! Trapné, když si uvědomím, že před dvěma lety jsme si s kamarádkou konverzovaly pod podobným statusem :D !!
No a pokud nečtete tyto statusy, tak vidíte i spoustu úžasných foteček, dokumentujích to, jak všichni s partičkama fandí hokeji z hospody..a pokud máte takové "štěstí" jako já, tak můžete poslouchat živě hlasité "oslavování" prohry našich a také někoho, kdo to tak trošku nezvlád a zvrací před nedalekou hospůdkou :D !
Říkám si, že je podivné to, jak se tento článek zvrhl na stěžování si na hokejovou mánii atd. ale tak jsem to rozhodně nemyslea. Poentou je to, že hokej sledovat nemusím a vím všechno! :D Další "s*a*ka článek" :)

Co vy? Jak sledujete hokej? Věrně fandíte? A jak to letos vlastně vůbec prožíváte/neprožíváte?

Vaše QueenM*

Hockey