5 slov, která mě vystihují! aneb cholerická magorka!

20. dubna 2015 v 17:33 | QueenM |  QueenM a její kecyDen 15- 5 slov, která mě vystihují

Popravdě (nejen) pro mě není úplně jednoduché napsat pouhých pět slov, která mě vystihují. Původně jsem napsala jiný seznam slov ale potom jsem alespoň některá negativní slova nahradila těmi, které o mě řekli kamarádi, kteří mě znají a přece jen mě (možná) nevidí tak kriticky jako já sama sebe. Protože jsem velice kritická (to by mohlo být další slovo na seznamu) a to především sama k sobě.

Cholerička, energická, komunikativní, upovídaná, výbušná!

Cholerička: sami asi víte co to je. Nikdy jsem se o tohle nezajímala, ale v létě jsem četla jeden zajímavý článek,kde líčili choleriky jako naprosto nemocné lidi a já se v tom (bohužel) našla. Až ve v škole v psychologii jsem zjistila, že nejde o žádnou nemoc, nýbrž o typ temperamentu. A víte co? Já jsem vlastně i ráda za svůj temperament. Moc nemám ráda flegmatiky a hlavně melancholiky, takže bych popravdě nechtěla být jednou z nich :D ! Dělala jsem si několik testů temperamentu a jsem tedy Cholerik "se sklony" k sangvinikovi. No co? Každý se s nějakým typem temperamentu narodíme a žádný není špatný!

Energická: Nemám ráda, když nemám co dělat a nesnáším nudu & nicnedělání. Mám ráda, když se kolem mě něco dějě a myslím si, že přesně tohle k mému věku patří! To, že bych neměla co dělat nudila se a byla unavená se mi stává opravdu málo.


Komunikativní: Tohle není až tak úplně jednozačné, protože v určitém prostředí a společnosti dokážu být uzavřeným introvertem ale řekla bych, že se u mě velice často objevují známky extroverze, předvádím se a snažím se moje okolí neustále něcím bavit. Možná jsem trapná (jak někteří říkají:D) ale aspoň se smnou nenudíte!

Upovídaná: No tak tímhle navazuji na předchozí bod. Někdy tu pusu opravdu zavřít nemohu:D! Nejbližší kamarádky ví, že jsem schopná prokecat opravdu !doslova! celou noc!

Výbušná: Tak tohle navazuje na první bod. Jsem velice výbušné povahy a často mívám nekontrolovatelné výbuchy vzteku! Naposledy jsem takový výbuch měla včera a trvalo to cca3 minuty a pak jsem si vesele zpívala Denně vožralej od Kabátů. Jsem fakt zralá na psychyatra.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 katka219 katka219 | Web | 21. dubna 2015 v 19:19 | Reagovat

I podle všech tvých článků, které jsem přečetla, bych odhadla, že jsi hodně veselá, energická a tak dál:))

2 Beatrix Beatrix | E-mail | Web | 23. dubna 2015 v 17:20 | Reagovat

Podobný test jsme si dělali loni v občance, vyšel mi melancholickej sangvinik. :D Teď už to mám možná trošku jinak, myslím, že jsem se docela změnila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama