Duben 2015

5 slov, která mě vystihují! aneb cholerická magorka!

20. dubna 2015 v 17:33 | QueenM |  QueenM a její kecyDen 15- 5 slov, která mě vystihují

Popravdě (nejen) pro mě není úplně jednoduché napsat pouhých pět slov, která mě vystihují. Původně jsem napsala jiný seznam slov ale potom jsem alespoň některá negativní slova nahradila těmi, které o mě řekli kamarádi, kteří mě znají a přece jen mě (možná) nevidí tak kriticky jako já sama sebe. Protože jsem velice kritická (to by mohlo být další slovo na seznamu) a to především sama k sobě.

Cholerička, energická, komunikativní, upovídaná, výbušná!

Cholerička: sami asi víte co to je. Nikdy jsem se o tohle nezajímala, ale v létě jsem četla jeden zajímavý článek,kde líčili choleriky jako naprosto nemocné lidi a já se v tom (bohužel) našla. Až ve v škole v psychologii jsem zjistila, že nejde o žádnou nemoc, nýbrž o typ temperamentu. A víte co? Já jsem vlastně i ráda za svůj temperament. Moc nemám ráda flegmatiky a hlavně melancholiky, takže bych popravdě nechtěla být jednou z nich :D ! Dělala jsem si několik testů temperamentu a jsem tedy Cholerik "se sklony" k sangvinikovi. No co? Každý se s nějakým typem temperamentu narodíme a žádný není špatný!

Energická: Nemám ráda, když nemám co dělat a nesnáším nudu & nicnedělání. Mám ráda, když se kolem mě něco dějě a myslím si, že přesně tohle k mému věku patří! To, že bych neměla co dělat nudila se a byla unavená se mi stává opravdu málo.


Komunikativní: Tohle není až tak úplně jednozačné, protože v určitém prostředí a společnosti dokážu být uzavřeným introvertem ale řekla bych, že se u mě velice často objevují známky extroverze, předvádím se a snažím se moje okolí neustále něcím bavit. Možná jsem trapná (jak někteří říkají:D) ale aspoň se smnou nenudíte!

Upovídaná: No tak tímhle navazuji na předchozí bod. Někdy tu pusu opravdu zavřít nemohu:D! Nejbližší kamarádky ví, že jsem schopná prokecat opravdu !doslova! celou noc!

Výbušná: Tak tohle navazuje na první bod. Jsem velice výbušné povahy a často mívám nekontrolovatelné výbuchy vzteku! Naposledy jsem takový výbuch měla včera a trvalo to cca3 minuty a pak jsem si vesele zpívala Denně vožralej od Kabátů. Jsem fakt zralá na psychyatra.Music Challenge by Lory #1 - Nejoblíbenější písnička

13. dubna 2015 v 17:14 | QueenM |  Hudba- music - die Musik - musica- musique-- Музыка

Už nějakou tu dobu se rozhoduji začít s touto velkou hudební výzvou,kterou jsem našla na blogu moj aff - Lory. Sice je to pro již uplynulý rok ale to nevadí, protože témata mě zaujala a chci se toho zúčastnit!

#1 - Moje nejoblíbenější písnička

Oblíbených písniček mám miliony :D (nepřeháním) ale bezkonkurečně se na prvním místě už nějaký ten pátek drží Diamonds od Rihanny! Podle mě nejkouzelnější písnička ze všech. V dobu, kdy vyšla jsem si ji pouštěla stále dokola a byla jsem naprosto unešená energií, která z ní přímo sálá! Je to song,který mi doopravdy dokáže nabít energii. Stačí zavřít oči a zaposlouchat se <3!

🐭💍


Music Challenge by Lory #2 - Skryté emoce..

8. dubna 2015 v 17:29 | QueenM |  Hudba- music - die Musik - musica- musique-- Музыка


#2 - Písnička, která v tobě vyvolá skryté emoce

Dlouhou, hoodně dlouhou dobu se snažím skrývat negativní emoce. Mysli pozitivně a všechno bude pozitivní. Písničkou, která u mě skryté emoce vyvolává je You're always here od Ashley Tisdale. Nechci tím říct, že u mě tato písnička vyvolává negativní emoce. Chci tím říct to, že ikdyž to tak nevypadá a nedávám to najevo, tak tu byl člověk,který mi chybí! Moc mi chybí! A přesně jak zpívá Ashley - Budeš vždycky tady!
Text této písničky je dokonalý! Naprosto dokonalý! Ashley jej napsala, když jí zemřel děděček a tato píseň je o něm a je mu věnovaná. Tato písnička je pro mě takto silná, protože ji mám spojenou se svým dědečkem,který zemřel v době,kdy tato písnička vyšla. 20.dubna to budou dva roky!


They say that love won't die
And then I realize
What will be will be
You're always here with me
And in the darkest night
I feel you by my side
What will be will be
You're always here with me

Emoce u mě tedy tato písnička vyvolává díky textu. Věřím tomu, že je tu spousta skvělých angličtinářů, kteří tmu rozumí ale pokud je tu někdo, kdo ne, tak bych mu doporučovala si přečíst text a jeho překlad.Co plánuju v příštích 5-ti letech

6. dubna 2015 v 17:00 | QueenM |  QueenM a její kecy

Den 12- Co plánuju v příštích 5-ti letech

Nejsem člověk, který si dělá něco jako striktně sestavený pětiletý plán cílů, kterých chce dosáhnout. A když teď nad tím tak přemýšlím, tak by asi nebylo úplně špatné si takový plán udělat - třeba jen na rok nebo tak..Nicméně moje plány v následujícíh letech jsou asi takové: za dva roky maturita, potom nějaká vysoká škola. Dost uvažuji nad tím, že bych odešla studovat do Anglie, kterou totálně miluji - což už možná víte. Kromě školy, by mohl už přijít nějaký vztah. Poslední dobou se vztahům velice bráním. Je sice skvělé mít někoho, kdo vás má rád a vy ho.. ale na vázání času dost :D !
Každopádně realisticky počítám s tím, že stát se může cokoliv a nic nemusí být, tak jak si maluji...idkyž já zatm nezacházím do detailů a snažím se žít především přítomností, která se už nikdy opakovat nebude!

-take my hand💗

Já a má rodina

3. dubna 2015 v 22:03 | QueenM |  QueenM a její kecy
Den 14- Ty a tvá rodina

"Rodina je základ ale ne státu, ale toho aby sis vzal příklad..."Přesně jak říká Paulie Garand - Rodina je zákad. Já svou rodinu miluji nadevše. To nejsilnější a nejkrásnější pouto. Bohužel to tak neplatí u každého - někdy to není oboustranné (bohužel) a někdy to není (2xbohužel) ani na jedné straně - hlavně co si tak všímám u lidí, se kterými se často stýkám.
Některé vztahy v rodině jsou bohužel složité a ikdyž na oko jsou pěkné, tak pod povrchem to tak být nemusí. Je mi to moc líto a když se nad tím zamyslím, vlastně není chyba ani na mé straně ani na té druhé...je někde jinde..bohužel a vypadá to nevyřešitelně!


Poslední dva roky mého života

3. dubna 2015 v 21:42 | QueenM |  QueenM a její kecy

Poslední dva roky mého života byly opravdu zajímavé. Ty dva roky jsem vlastně na střední škole..a zažila jsem spoustu věcí. Po roce 2013, který byl naprosto dokonalý, nabitý a zažila jsem v něm neskutečné množství dobrých i špatných věcí.., mě už ic nemohlo ani tak překvapit ale řekněmě, že jsem se poslední dva uplynulé roky začala daleko více soustředit na emociální záležitosti. Opravdu těžko říct, zda je to dobře nebo nikoliv. Totálně jsem se zamilovala do kapely Mandrage!! Zažila jsem několik významných "poprvé" a řekla bych, že jsem opravdu pořádně pocítila zákon karmy. Také jsem zjistila, že opravdu nemůžu věřit téměř nikomu a že falešní lidé jsou všude kolem. Více už bych to nerozebírala...! Přes to všechno špatné převžují stovky (ne-li více) skvělých a pozitivních zážitků. Byly to skvělé dva roky a pokud si "někdo" myslí, že mi je pokazil , tak smůla, nepovedlo se ;) !