Únor 2015

Hýbej se, DÝCHEJ a hubni !

23. února 2015 v 17:46 | QueenM |  Lifestyle

V lednu jsem se zase stala šíleně vášnivou čtenářkou lifestylových časopisů a velice mě překvapilo, co jsem se dočetla. <- asi vám sem ještě něco takového napíšu ale začít musím každopádně tímto:
K zajímavému zjištění přišli australští vědci. Podle nich přebytečný tuk opouští tělo nejvíce v podobě oxidu uhličitého.
Plíce jsou tedy primárním vylučovacím orgánem pro strátu váhy. Pokud tedy chcete hubnout, je potřeba uvolnit uhlík uložený v tukových buňkách, což se vám povede, když se budete častěji hýbat.

Takže to vidím, tak že ideální bude běháníčko :D Už se toho nemmůžu dočkat..přes zimu jsem s během přestala. <- to je asi chyba ale je to tak! S tím dýcháním ale budu mít problém - vlastně už mám. Při sportu dýchám úplně minimálně! Velkááá chyba.

Valentýnský TAG by QueenM

20. února 2015 v 21:25 | QueenM |  QueenM a její kecy
Ahooj všichni, zase jsem se nějakou dobu neozvala a opět mi to s blogem nevyšlo, tak jsem chtěla. No, nevadí..! Ikdyž je Valentýnský týden už za námi, tak tu mám TAG, který jsem sestavila právě u příležitosto Sv. Valentýna. Rozhodla jsem se nominovat tři blogerky. Budu ráda pokud TAG uděláte ale samozřejmě to po vás nutně nevyžaduji.


1.)Kdyby jsi psala výkladový slovník, co by jsi napsala ke slovu "láska"?
Velice silný citový vztah k jiné osobě.
2.) To nejlepší, co může člověk k Valentýnu dostat je ....?
Být s někým, kdo vás opravdu miluje a záleží mu na vás.
3.) To nejhorší naopak jsou...
dárečky, kterými si vás trn člověk pouze snaží koupit s tím, že za to něco očekává :D !
4.) Největší nesmysl, který se traduje o lásce?
Podle mě je to asi to, že žádná láska netrvá věčně. Naivně věřím tomu, že láska může trvat věčne. Nejsem tak naivní, že n)bych si myslela, že se to stalo/stane právě mě, ale mysím si, že se to některým šťastlivcům stát může.
5.) Kdybych měla vysvětlit rozdíl mezi láskou a zamilovaností, řekla bych...?
Zamilovanost je ta největší šílentost, která po čase pomine ale láska je to co trvá dál a jen tak něco by ji nemělo "zrušit".
6.) Poprvé jsem se zamilovala když..?
Jsem dosala prvního francouzáka :D a to doslova od té chvíle :D !
7.) Nechápu, jak někdo může milovat...?
8.) Nikdo nechápe, proč miluju...?
toho koho miluju (myslím to naprosto vážně! :D)


Na těchto osm otázek bych chtěla nomiovat tyto blogerky:

1.) Hannah (http://unitedgirls.blog.cz/)
2.) Lory (http://lory-universe.blog.cz/)
3.) Beatrix (http://chase-your-dreams.blog.cz/)

Valentýn - slavit nebo neslavit?

9. února 2015 v 21:10 | QueenM |  QueenM a její kecy


Slavit či neslavit? Touto otázkou bych asi měla zahájit Valentýnský týden. Už tak dva týdny trvá to, že pokaždé když se podívám na facebook, tak vidím miliony (dobře tak miliony ne) obrázků, citátů, událostí, statusů, stránek ...... atd. "hejtujících" svátek všech zamilovaných. Já sice tento svátek také neslavím ale to neznamená, že ho nesnáším a jsem proti němu.
Co se týče "hejtů" ("Máme Valentýn v p**i" <- tak se jmenuje událost,které se účastní na fb dvě moje kámošky :D tak si myslím,že tihle lidé nemají sv. Valentýna asi tam, kde tvrdí, protože kdyby je tento svátek opravdu nezajímal zřejmě by neměli potřebu se něčeho takového účastnit!

Někteří lidé zase Valentýn považují za americký svátek... já mezi tuto skupinu teda nepatřím a historie svatého Valentýna se mi teda dost líbí. Pak se všude hooodně a stále omílá to, že je to komerční svátek.. Co si budeme nalhávat - v dnešní době je každý svátek komerce, protože úplně na každém svátku chtějí obchody vydělávat! A na Valentýna se podle statistik prodává moooooooc svíček, plyšáků, kondomů a zase svíček :D !

NÁBĚR AFFS

8. února 2015 v 17:12 | QueenM |  QueenM a její kecy

Ahooj všichni, tak nějak jsem si uvědomila,že bez affs mě na blogu mě ani nebaví být. A proto jsem se rozhodla konečně uspořádat NÁBĚR AFFS neboli spřátelených blogů :) ! Budu moc ráda, když se někdo zapíše ikdyž s moc vysokým zájmem prozatím nepočítám.
Pravidla: na nějaký megaseznam přísných pravidel se upínat nehodlám. Jde mi jen o to, aby jste si dali odkaz na můj blog na ten váš a abyste se tu sem tam zastavili. Nikoho nebudu nutit, aby sem chodil 5x týdně nebo tak.. to hlavní co od vás požaduji je, aby jste měli alespoň nějaký zájem moje články a napsali mi do komentářů vaše názory. Pokud vás to tu šem nebude bavit, kdykoliv můžete napsat,že už nehcete být affs. Bude to lepší než sem jednou za čas z donucení napsat komentář typu: "krásný článek" a ani to nečíst!

Pokud jsem vás stále neodradila od zapsání, tak můžete do komentářů napsat
1.) Přezdívka
2.) blog
3.) Proč chceš spřátelit? Tvůj názor na not-princess.blog.cz?


Děkuji všem, co se zapíší a děkuji vám :*

Čaj o páté u QueenM* #02 -> Návrat, co bude? a Valentýnský týden!

6. února 2015 v 16:28 | QueenM |  QueenM a její kecy
Valentýn je sice pro mnoho lidí komerční svátek, americký svátek ...atd. ale pro mě je to tak rošku příležitost, jak ven z blogerské krize (která u mě trvá už od října). Rozhodla jsem se na příští týden připravit několik článků, které budou dohromady tvořit: "Valentýnský týden". Neočekávejte odemě nějaké typy na dárky k Valentýnu, protože v těch žádným přeborníkem nejsem. Každopádně doufám, že vás alespoň některý z mých budoucích článků zaujme a to jak příznivce tak odpůrce slavení tohoto svátku :) !

Jinak bych v dnešním "Čaji" chtěla řešit asi jen otázky tohoto blogu. Ano, tentokrát už jsem zpět. Myslím si, že je vám všem jasné, že už to nebude jako dříve, kdy jsem psala jeden článek za druhým a každý den jste odemně měli minimálně jeden článek. Za dobu, co jsem tu nebyla jsem napsala mega kupu článků a ani jeden z nich mi nepřišel tak dobrý, abych ho zveřejnila... dříve jsem nad tím takhle nepřemýšlela ale teď mi to připadá jakoby všechno, co vypustím na blog byl jeden grc za druhým. Ale nejsem člověk, co se lehce vzdává, takže s tím ještě nesekám:D!


Co se týče mého pokračování s blogem, tak bodem číslo jedna bude náběr affs! Potřebuju vás :D :D ! Uvidíme kolik z vás se bude chtít zapsat..., o Valentýnském týdnu jsem vám už psala - takže ten tu bude následující týden..a všimla jsem si, že jste celkem projevili zájem o lifestyle články, takže bych chtěla vědět, co vás konkrétně nejvíce z tohoto tématu zajímá:)!