Leden 2015

Plesová sezona 2015 #2 účesy

15. ledna 2015 v 17:54 | QueenM |  Beauty & Fashion
Ahooj, hlásím se dalším článkem v rámci plesové sezony 2015 a tentokrát se soustředím na vlasy. Narozdíl od šatů mám s výběrem účesu celkem problém. Od začátku mám v plánu mít vlny a jak jsem právě zjistila, tak vlny jsou letos jednoznačně TOP a to spolu s drdoly.

Stále teď přemýšlím zda si vlasy vyčesat do drdolu nebo je nechat rozpuštěné a jen je nakulmovat a nebo si udělat vysoký culík a ten nakulmovat :D :D sáákra :D takové problémy :D ! Dost o mě. Zajímalo by mě, jak to s účesy na ples máte vy.

Pokud máte nějaké zajímavé tipy na účesy, tak se o ně rozhodně podělte v komentářích, klidně tam hoďte odkazy atd. :) ! Budu za to moc ráda. A aby jste si neřekli, že je to článek o ničem, tak ve zbyttku najdete 5 tipů pro účesy s dlouhými vlasy. Jelikož nejsem žádná vlasová specialistka, tak jsem je zkopírovala z této stránky :) !


Účesy na ples pro dlouhé vlasy letos fandí vlnám. Inspirujte se účesy Lizzie Liros z kolekce Red Carpet.


Plesová sezona 2015 #1 šaty

13. ledna 2015 v 17:16 | QueenM |  QueenM a její kecy

Ahooj, rozhodla jsem se, že tento týden na blogu věnuji plesové sezoně 2015. Budou to asi jen dva nebo tři články ale i tak. Na první ples letos vyrážím už tuto sobotu a moooc se těším. Plánujete vy letos vyrazit někam na ples??

Já letos poprvé jdu na ples v jiné barvě než je černá :D a to ve velice výrazné růžové. Má z toho teda trošku obavy, protože moje kámošky jdou všechny v černých koktejlkách a já jdu v delších a růžových šatech. Nechci mezi nimi vypadat jako obří bombón :D ! Co si o tom myslíte? Mám jít radši v nějakých tmavších nebo mezi nimi "svítit" na dálku :D ?! Moc by mě zajímal váš názor!
Holky, také se držíte černé klasiky nebo jdete odvážně do zářivějších barev?
Před Silvestrem jsem si koupila troje nové šaty, takže teď můžu vybírat hned ze sedmi:D a jdu nejspíš na 4 plesy, tak jsem zvědavá, jak to vykoumám :D ! Začínám si myslet, že je lepší mít jen jedny a pak hned víte, co si obléct. Tak to mají muži - prostě si vezmou oblek,který většinou mají jen jeden :D! <- teda samozřejmě až na Barneyho Stinsona (HIMYM)

Pleť v pubertě - přejít nebo řešit?

5. ledna 2015 v 17:29 | QueenM |  Hudba- music - die Musik - musica- musique-- Музыка


Asi si budete říkat, že už fakt nevím, o čem psát ale zajímal by mě váš názor na téma: Pleť v pubertě. Procházíme si tím skoro všichni někdo více, někdo méně ale jsou i vyjímky, kterých se strašné věci, jako problémy s pletí netýkají.

Já osobně jsem ta,která se s tímto problémem potýká ale jsem na tom reltivně dobře. Ale spousta mých kamarádek, už má tyhle problém yza sebou :D stay klasicky nejmaldší ve třídě:D :D ! A také mám kamarádky,které si od toho pomohly.

Šťastný nový rok 2015 #Silvestr&Předsevzetí

4. ledna 2015 v 18:31 | QueenM |  QueenM a její kecyAhooj, na blogu se řídím heslem - lepší pozdě než nikdy :) takže bych vám VŠEM chtěla popřát vše nejlepší do nového roku! Hodně zdraví (je to to nejdůležitější), hodně lásky (bez ní by to nebyl život), hodně štěstí (dost sse hodí), ať jsou peníze (bez nich je to hodně těžké) a hlavně ať jste obklopeni dobrými přáteli, fajn lidmi a pozitivní energií. Doufám, že se tu budeme setkávat pocelý rok 2015 a že nám všem tento rok přinese velkou spoustu krásných zážitků a všeho dobrého. :*


Jaký byl váš Silvestr? Já ho už potřetí slavila bez rodičů ale úplně poprvé bez rodičů u nás doma! Bylo u mě pár kamarádek, skvěle jsme se bavily, pily jsme, hrály jsme spoustu naprosto šílených her včetně silvestrovské flašky (aplikace v mobilu :D), užily jsme si nádherný ohňostroj a opět jsem si potvrdila to, že kluci jsou věčně děti a je jedno jestli jim je 15 nebo dvacet! Taky jsem si konečně uvědomila, že nemůžu čekat na zázraky, protože ty jen tak nepříjdou. Proto aby něco takového přišlo musíte prostě něco udělat a nemůžete se ani spoléhat na to, že vám to zařídí jiní! Pokud něco chcete jděte si za tím ! Ale na začátku si dobře rozmyslete, jestli vám to za to opravdu stojí! <- sáákra :D trošku moc fylosofické na ten Silvestr,ne? :D


Jak jste na tom s předsevzetími? Většinou slýchávám něco o hubnutí a šetření a tak dále...Já si nikdy žádná nedávám ale letos jsem si dala několik úkolů a věřím tomu, že to všechno dokážu. První, co jsem si chtěla dát bylo: utrácet méně peněz za oblečení :D, druhé bylo začít myslet pozitivně a nakonec jsem došla ke třetímu a to je být lepší než v roce 2014 a to ve všech směrech!