Prosinec 2014

Mám se krásně :) :) :) :)

30. prosince 2014 v 23:39 | QueenM |  QueenM a její kecy

Nechci nic zakřiknout a tak teď ťukám do čela postele ale poslední týden roku 2014 se mám opravdu krásně:) ! Potkala mě velká spousta štěstí o čemž vám sem ještě rozhodně napíšu :) ! Mám se teď opravdu svěle a všem čtenářům mého blogu upřímě přeji, aby se taky měli tak jak se mám já.. nee.. nehci se vůbec ničím chlubit ale chci se s vámi o mou radost podělit a "nakazit" vás :) ! :*


Zimní design by Lory 01

29. prosince 2014 v 21:50 | QueenM |  QueenM a její kecy
Ahooj, je mi jasné, že jste si prostě nomohli nevšimnout toho, že můj blog konečně dostal svůj nový osobitý "kabátek" :) ale když už jseem vás o tom nestihla informovat dříve ta bych alespoň teď chtěla poděkovat úžasné blogerce Lory (blog) za to, že pro mě tento skvělý design vytvořila :) ! Mohu vám ji jako grafičku jen doporučit!
Děkuji ti moc :) Máš to u mě :D :D !


Vánoční dárky a Vánoce celkově (Čaj 02)

28. prosince 2014 v 17:22 | QueenM |  QueenM a její kecy
Ahooj všichni, nejkrásnější období z celého roku - Vánoce je již za námi a jako každý rok si říkám, kolik práce a výdajů máte před Vánocemi a najednou megarychle uběhnou tři dny a je po všem.
Četla jsem už několik zajímavých článků na téma Vánoce a dárky atd. Spousta blogerů na blog píše, co dostala k Vánocům (samozřejmě i s velkou kupou fotek) a také velká spousata lidí má tu tendenci psát, že j to vychloubání.. já rozhodně vychloubání nemám ráda ale proč to sem nenapsat, když z toho máte radost?
Dárky ale nejsou hlavní náplní jak Vánoc, tak tohoto článku... více pod perexem

Co mi chvíle NEblogování dala?

27. prosince 2014 v 14:43 | QueenM |  QueenM a její kecy

Jsem na sebe naštvaná...měla jsem tolik plánů s články na téma Vánoce ale absolutně se mi na blog nechtělo.. není to už jako dřív...a mrzí mě to ale na druhou stranu všechno to má i svá PRO! - ale rozhodně to není nabádání se konci s blogováním, protože BLOG mi toho také dal spoustu!

Vánoční (jídlení:D) NEBE

23. prosince 2014 v 21:00 | Markéét |  Lifestyle

Po mojí menší neplánované pauze, díky které jsem nenapsala polovinu věcí,které jsem napsat chtěla, jsem se rozhodla trošku si máknout a napsat nějaký článek, který se bude týkat aktuálního tématu - Vánoc a také lifestylu - konkrétně na jídlo o Vánocích.

Vánoce jsou bohužel žarcí a nehýbací svátek (mimo jiné) a tak pro vás mám pár zdravých tipů :) !

Nechci se nějak sama vychvalovat ale ta Vánoční koláž se mi moooc líbí :) !

Nejlepší skupina roku 2014

6. prosince 2014 v 17:51 | Markéét |  ankety <- vaše názoryAhooj všichni, když už je ten prosinec takřka v plném proudu, chtělo by to asi nějakou další anketu zhodnocující rok 2014 :) ! DNes jsem se rozhodla pro nejlepší zahraniční kapelu roku. Jak se tak dívám, tak až na jednu kapelu jsou to samí nováčni/skoro nováčci, kterým se právě letos podařilo pořádně prorazit :) !
Tak prosím hlasujte, ať se dozvím váš názor :) !


Maroon5 - Animals

5. prosince 2014 v 17:47 | QueenM |  Hudba- music - die Musik - musica- musique-- Музыка
Americká skupina Maroon5 vypustila před nějakou dobuou do světa klip k singlu Animals a jako to dopadlo ?? Přinejmenším velice zajímavě.
Písnička se mi sama o sobě ze začáku moc nelíbila a přišla mi jako dosti podobná většině písniček, které forntman kapely - Adam Levine nazpíval ale po více posleších jsem si ji i zpívala a když přišel klip, tak se mi začala i líbit :D :) :) ! Takže dost dobrá písnička s chytlavým refrénem a text se mi opravdu mooooooooooooooooooooo(nekonečněO)oooc líbí! Adam má hlas, který prostě poznáte a s nikým si ho nespeletete ...někdy mi ty jeho fistluky vadí ale tentokrát je tohle "kňučení" (<-někdy to tak fakt je) a tentokrát i vití, zcela na místě.

Xindl X - Čecháček a totáček

3. prosince 2014 v 17:40 | QueenM |  Hudba- music - die Musik - musica- musique-- Музыка


Ahooj, tak už jsem najela na "vánoční výzdobu" a hlásím se s písničkou od českého zpěváka Xindla X - "Čecháček a totáček", která vyšla v polovině října a upozornila mě na ni moje dříve affs AVABetty, která chtěla,abych o ní napsala článek... nechci si nějak fandit, jakože to teď čte ale kdyby přece jen, tak jsem se k tomu konečně dokopala!


Jak už jste asi mohli vicítit z mých předchozích článků (například: ), tak Xindla X moc v lásce nemám a jeho zpěv se mi nelíbí, jeho písničky mi někdy příjdou celkem komické ale dost často musím uznat, že jeho texty, které mají hlavu a patu se také častokrát povedou! A jak tomu je u píničky "Čecháček a totáček"? To se dočtete pod perexem ;-) !


22 dní do Vánoc :) !! #17

2. prosince 2014 v 17:44 | QueenM |  Hudba- music - die Musik - musica- musique-- Музыка

Do Vánoc nám zbývá krásných 22 dní a já jsem se rozhodla je využít ke zlepšení známek ve škole, takže makám, makám :D a co vy ?
Dnes přidávám jednu Vánoční písničkua je to (shodou okolností :D :D ) písnička Štědrý večer o Xindla X ! Můj názor na tuto písničku není nijak kladný ale vím, že se spoustě lidí líbí a přeci jen je na tématiku Vánoc ať už v jakémkoliv smyslu :D !
A jelikož tato písnička rozhodně není žádnou oslavou Vánoc, které já miluji, tak jsem ji šoupla až na 18. místo ze dvaceti. -> Christmas Lights byla 20. a Something about december 19. !

Budu moc ráda za každý váš názor v komentářích!

Prosinec

1. prosince 2014 v 17:12 | QueenM |  QueenM a její kecy
Ahooj všichni ,máme tu první prosincový den! Prosinec je pro mě bezpochyb jeden z nejkrásnějších měsíců v roce ale upřímě - je to jen kvůli Vánocům ... možná ještě kvůli té kráse v zimní zasněžené krajině a světílkách, na které se v noci z okna dívám <- ale to taky souvisí s Vánoci.
Takže když se řekne Prosinec... vybaví se mi jako první Vánoce a tak bychom mohli pokračovat dále (Co se mi vybaví,když se řekne Vánoce a bla bla bla bla!)

Plány na blog?
Určitě jste si všimli, že jsem včera nahodila Vánoční výzdobičku :D a plánuji i Vánočiní design, který ale musím někde sehnat, protože chci aby to tu nějak vypadalo, ale když ho budu dělat sama, tak to nic moc nebude:D :D
V plánu mám určitě i spoustu vánočních článků ze sfér hudby, životního stylu, kosmetiky, módy a bude tu i článek o tom, co komu dávám k vánocům a o tom, co si přeji a právě to dohoto článku bych chtěla zakomponovat něco jako diskusi o tipech na Vánoční dárky, což bych chtěla spojit s nějakou soutěží o hmotné ceny, takže pokud by to klaplo budu ráda,když se zapojíte!

Chcete si přivodit vánoční atmosféru, tak se koukněte pod perex na další vánoční písničku,kterou tu pro vás mám!
Najdete tam skvělou písičku právě o měsíci PROSINCI :) !