Čaj o páté u QueenM* #01 + 24 dní do Vánoc!

30. listopadu 2014 v 17:10 | QueenM |  QueenM a její kecyVšechny vás zdravím, minulý týden jsem dostala takový nápad... začít psát články,kterým budu říkat "Čaj o páté" :) ! CO to bude a proč jsem to takto pojmenovala?

Chtěla jsem si udělat na blogu prostor pro psaní článků,které budu takový mix -> "mišmaš":D, kde budu psát k aktuálním věcem, co se dějí a tak různě.. všechno možné, co mě zrovna napadne.
Chtěla jsem si nastavit nějaký pravidelný čas,kdy budu tyto články psát a rozhodla jsem se, že to bude zpravidla v neděli a v pět hodin odpoledne...no a když jsem si řekla v pět hodin, tak mě hned automaticky jako první napadl čaj o páté.
Takže si (budu se nažit) každou neděli v pět hodin odpoledne uvařím čaj a půjdu psát "Čaj o páté" !
Může se vám zdát, že se snaží kopírovat Teri Blitzen (což mě po té , co mě osvítil tento nápad, také napadlo) ale rozhodně tomu tak není, protože jsem si vědoma toho, že na nějaké takové napodobování ani nemám :D !
Dnešní "Čaj o páté" jsem se rozhodla pojmout spíše informačně ale nutností je, popřát vám všem nádhernou první adventní neděli!
Dnes nám zbývá do Vánoc (nevím proč, ale pořád chci míto Vánoc psát - do letních prázdnin :D) krásných 24 dní! A budu stejně jako dříve i letos přidávat do štedrého dne vánoční písničky :) ! Dnes přidávám jednu a najdete ji hned pod perexem.
COLDPLAY - CHRISTMAS LIGHTS


Návštěvnost za měsíc listopad:
celkem : 260
nejnižší: 4
nejvyšší: 19

Děkuji VÁM MNOHOKRÁT :) A PŘEJI KRÁSNÝ ADVENTNÍ VEČER!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama