Listopad 2014

Čaj o páté u QueenM* #01 + 24 dní do Vánoc!

30. listopadu 2014 v 17:10 | QueenM |  QueenM a její kecyVšechny vás zdravím, minulý týden jsem dostala takový nápad... začít psát články,kterým budu říkat "Čaj o páté" :) ! CO to bude a proč jsem to takto pojmenovala?

Chtěla jsem si udělat na blogu prostor pro psaní článků,které budu takový mix -> "mišmaš":D, kde budu psát k aktuálním věcem, co se dějí a tak různě.. všechno možné, co mě zrovna napadne.
Chtěla jsem si nastavit nějaký pravidelný čas,kdy budu tyto články psát a rozhodla jsem se, že to bude zpravidla v neděli a v pět hodin odpoledne...no a když jsem si řekla v pět hodin, tak mě hned automaticky jako první napadl čaj o páté.
Takže si (budu se nažit) každou neděli v pět hodin odpoledne uvařím čaj a půjdu psát "Čaj o páté" !
Může se vám zdát, že se snaží kopírovat Teri Blitzen (což mě po té , co mě osvítil tento nápad, také napadlo) ale rozhodně tomu tak není, protože jsem si vědoma toho, že na nějaké takové napodobování ani nemám :D !
Dnešní "Čaj o páté" jsem se rozhodla pojmout spíše informačně ale nutností je, popřát vám všem nádhernou první adventní neděli!
Dnes nám zbývá do Vánoc (nevím proč, ale pořád chci míto Vánoc psát - do letních prázdnin :D) krásných 24 dní! A budu stejně jako dříve i letos přidávat do štedrého dne vánoční písničky :) ! Dnes přidávám jednu a najdete ji hned pod perexem.Ed Sheeran - Thingking out loud

28. listopadu 2014 v 17:48 | QueenM |  Hudba- music - die Musik - musica- musique-- Музыка

Ahoj, opět mi to nedalo a musela jsem se pustit do dalšího hudebního článku... tentokrát jsem zabrousila do britské hudby a musela jsem zmínit písničku "Thinking out loud" od talentovaného zrzka (to je podstatný:D) Eda Sheerana.
Ed Sheeran přišel v půlce podzimu s novým singlem "Thinking out loud" a natočil k němu velice jednoduchý videoklip, ve kterém uvidíte jen tanec (mimo něj úžasnou chemii :D) a že ho stálo spoustu úsilí!


Nejlepší písnička roku 2014

27. listopadu 2014 v 17:15 | QueenM |  ankety <- vaše názoryPo anketách o nejlepší zpěvačku a zpěváka roku 2014 je tu anketa o nejlepší píseň roku 2014! Nominovaných songů je 10 a doufám, že si mezi nimi najdete alespoň jeden,který by se vám líbil :) !

Jessie J - Burnin' Up (ft. 2Chainz)

26. listopadu 2014 v 17:24 | QueenM |  Hudba- music - die Musik - musica- musique-- МузыкаAhooj, je tu další hudební článek :D ! Nebojte! Zítra příjde změna :) Dnes ale píšu o psničce úžasné britské zpěvačky Jessie J - "Burnin' up" !
Co se týče písničky, tak mi příjde dosti americká...ale je dobrá :D ! Kdyby ji zpíval někdo jeiný, tak bych řekla, že to tuctové ale Jessie má takový hlas, že to v tomto případě opravdu napsat nemohu! Moc se i líbí svižnost tohoto songu. No a 2 Chainz mi tam už příjde jako zbytečnost.

Abde & Sharlota - První

25. listopadu 2014 v 17:51 | QueenM |  Hudba- music - die Musik - musica- musique-- МузыкаKrásný den všem :) ! Dnes se hlásím opět s hudebním článkem a stejně jako včera je to článek o čeké, částečně rapované píničce a dkonce stejně jako včera budu zmiňovat zpěvačku Sharlotu,která se postarala o refrén a rapera Abdeho,který celý telý text napsal :) !
Tento lovesong od dvojice Abde&Sharlota vyšel 6. října. A jak už tomu tak u Abdeho bývá, tak mi ze začátku tato písnička přišla ..no.. nic moc. Když jsem četla různé recenze na hudebních serverech..tak "První" byla především kritizována a hodnocena ve většině případů tak 1 bodem z deseti. <- Ze začátku jsem to viděla nějak podobně ale po pár posleších jsem v tom našla také kousek mého příběhu, takže Abdeho cíl byl splněn!

Před poslechem by také bylo dobré vědět, že jde volné pokračování singlu "Poslední". (<- přehrát zde) A proč se na něj rozhodli navázat??

"Po premiéře singlu Poslední nám přišlo nesčetně děkovných zpráv. Psali nám, že jim právě tenhle song pomohl v těžké situaci. Proto jsme se rozhodli singl První interpretovat na podobné bázi. Skladba by měla popisovat a znázorňovat pocity člověka, který se potýká se složitým vztahovým obdobím. Snažil jsem se text interpretovat tak, aby si tam každý našel kousek svého příběhu, a to včetně mě," vysvětluje Abde.


MAAT ft. Viktor Sheen, Sharlota,Ezy, Ben Cristovao - Já a Ty 2

24. listopadu 2014 v 17:30 | QueenM |  Hudba- music - die Musik - musica- musique-- МузыкаPro dnešek jsem si připravila hudební článek a to o hiphopové české (už ne) novince Já a Ty 2 od kluků MAAT. K tomuto velkolepému singlu si přizvaly poměrně velkou řadu hostů (je jich tolik, že se mi ani nevešlo poslední jméno do nadpisu v celku :D). A koho kromě MAAT uslyšíte ?? Rapera Viktora Sheena, rapující zpěvačku Sharlotu (která je známá především díky duu Abde&Sharlota), zpěváka Ezyho,který se postaral o refrén a nakonec i velice oblíbeného Bena Cristovaa,který zvedá těžký váhy!! :D


Dobře vím, že velká spousta z vás, co to budete číst, nesnáší rep a ještě k tomu ten český,který sice neobdivuji ale kupodivu jsem jej v poslední době začala velice poslouchat. No pokud máte na rap negativní pohled, tak se vám tato písnička na 99,99% líbit nebude.

MTv EMA's 2014 Glastonbury (FP#03)

23. listopadu 2014 v 17:51 | QueenM |  Fashion Police - podle Královny M.Ahooj, chytám se příležitosti (a že jich teď bude - AMA's, Salvík,..:D :D) a příšu další módní policii tentokrát z udílení cen MTV EMA's 2014. Popravdě jsem čekala, více známých tváří ale nevadí. Show jsem ještě neviděla ale rozodně se na ni budu muset kouknout:) Protože tyhle ceny přímo miluju! Udílely se minulý týden v Glastonbury, Anglie.

+ pro tento díl Fashion Police jsem si připravila také novou grafiku bodování :) Tak rychle...otevřít článek! ;-)Jennifer Lopez ft. Iggy Azalea - Booty

22. listopadu 2014 v 17:32 | QueenM |  Hudba- music - die Musik - musica- musique-- Музыка
Ahooj, asi jste si nemohly nevšimnout, že twerk se stal opravdovým hitem a v hudbě se za poslední rok objevuje více než kdy jindy. Dokonalým příkladem je písnička Booty od Jennifer Lopez, která si k půvdní verzi přizvala na pomoc svého kolegu a dobrého kamaráda - rapera PItbulla ale na remix,který nakonec vyšel jako singl to byla raperka Iggy Azalea.


Nejlepší zpěvačka roku 2014!!

21. listopadu 2014 v 17:47 | QueenM |  ankety <- vaše názory
Ahooj, netrvalo to dlouhou a jsem tu s další anketou ... tentokrát je na vás, aby jste vybrali nejlepší zpěvačku roku 2014 :-) !


Umělec roku 2014

18. listopadu 2014 v 17:08 | QueenM |  ankety <- vaše názory
Letos jsem byla celá natěšená, že budu dělat "druhý ročník" mojí bombové ankety vztahující se k již téměř uplynulému roku :D Nedá se nic dělat, nevyšlo to:( ! Dá se dělatjedině to, že uspořádám prvn ročník této ankety na tomto blogu!!!

V nejbližší době vám sem jeětě několik podobných anket přidám a začínáme dnes u nejlepšího umělce roku 2014!!!!!!