Velká motivace ke cvičení!

27. října 2014 v 11:59 | QueenM |  Lifestyle
Ahoj, dnes jsem se rozhodla, že napíšu nějaký ten článek do rubriky lifestyle a je to především o cvičení a hlavně motivaci ke cvičení! Teda všechno je to o tom, jakou motivaci jsem náhodou objevila já a vlastně to všechno souvisí s mým zlepšením v tělocviku :D takže nic zajímavého ale rozepsala jsem se do pěti odstavců, takže ten "sloh" číst nemusíte pokud vás to nezajímá ale prosím aspoň mi napište, co je podle vás dobrá motivace ke cvičení a jak se k němu posle vás nejlépe donutit!

Pod perexem také kromě mých keců najdete novou písničku Bena Cristovaa,která je opravdu skvělou motivací pro všechny,který budujou svaly :D :D ! Fakt dobrá !! Takže kdo chce, ať si zbytek článku přečte a kdo ne, tak to nečtěte ale tak či tak se těším na vaš komentáře ohledně motivace:) ! A příště v této rubrice snad už nějaký záživnějš článek!!

Když chcete udělat změnu ve svém životním stylu .. konkrétně u mě : začít cvičit, je nejdůležitější mít nějakou motivaci. Já jsem to většinou brala přes to, jak chci vypadat.. jakou chci postavu a tak dále. Stejně mi to nikdy nevydželo... kdybych vydržela tak 3 měsíce a viděla pořádné změny na své postavě, tak bych jistě s velkou radostí pokračovala ve cvičení dál.. ale bohužel jsem vždy vydržela maximálně měsíc nebo dva.Svou správnou motivaci jsem ale objevila po pár letech snažení až teď! KOnečně jsem se dostala do bodu, kdy mi nejde jen o postavu ale o fyzickou kondici. KOnečně jsm si také všimla toho, že mi to cvičení opravdu k něčemu je!!!

A jak jsem si toho všimla? Jednoduše, vždy jsem byla totální antitalent na všechny sporty... na míčové hry jsem anitalent pořád (to cvičením asi moc neovlivním:D :D ) ale nikdy jsem nevydržela běžet 1000m vkuse.. (no možná jsem to vydžela ale vypadala jsem po tom, jakože se hned zhroutím :D:D), NIKDY jsem neuměla šplhat, nikdy jsem neudělala výmyk na hrazdě... po nějaké té době, co si doma sama jen tak cvičím, jsem dokázala všechno z těch věcí, co jsem tu vypsala! Navíc jsme teď zkoušeli testy na příjmačky z těláku a já dopadla velice dobře, tak si říkám, že to budu doma trénovat :D :D


Nechci se tu nějak vychloubat... vím, že moc ani nemám čím (můj táta totiž říká, že je normální šplhat ale je nenormální neumět šplhat :D :D ) ale prostě mám ze sebe velkou radost, protože jsem se úplně sama dopracovala k tomu, že věci, o kterých jsem si myslela, že prostě nikdy nedokážu, jsem nakonec všechny zvládla a asi to nebude to tom, že jsem anti-talent ale tom, že to chce snahu a hodně práce!

Teď když vím, že jsem tohle všechno kvůli cvičení zvládla, tak v tom všem chci jedině pokračovat, abych byla ještě lepší a měla lepší časy :D ! Každopádně si teď všímám toho, že to má hoooodně pozitivní vliv i na mou postavu ! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verůů Verůů | 28. října 2014 v 19:52 | Reagovat

Já mám jako motivaci právě to vysněné tělo... Ráda si stahuju takový ty různý motivační obrázky.

Teď cvičím asi 10 dní (podle 30ti denního plánu Jillian Michaels) a vážně už vidím změny na mojí kondičce, nezadýchávám se tolik, nemusím si dávat po jednom cviku přestávku, atd. :D

A u cvičení mi dost pomáhá hudba, nejlíp nějaká rychlá, co mě 'nakopne' :-)
PS: já taky neumím šplhat :D

2 Eva K. Eva K. | Web | 28. října 2014 v 20:12 | Reagovat

Motivace ze sebe saméh je úžasná..vlastně ta nejlepší :) Já a moje motivace? O tom bude článek, čím se konkrétně řídím já, co motivuje mě :) Co mi pomáhá....ale teď jsem na tom opět slabě... :/
Já šplhat uměla vždycky, dokonce poměrně dobře...ale pak přišel strah z výšek a je to se mnou horší... :D :))

3 Hannah Hannah | E-mail | Web | 30. října 2014 v 12:59 | Reagovat

moje motivace byla v tom, že jsem vždycky přes prázdniny přibrala a najednou jsem objevila Jillian michaels a od té doby mě to cvičení baví :-) :-) ale trochu tomu dopomůžou i ty lichotky typu "ty si štíhlounká" nebo jsem od doktorky slyšela "Máš hezky svaly na břiše" tak proč nepokračovat dál, že? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama