Říjen 2014

Krize

30. října 2014 v 5:55 | QueenM |  QueenM a její kecy

Zdravím všechny a píšu další grc, který je tentokrát o "blogové krizi",ve které jsem se poprvé ocitla!


Blogová krize je popravdě největší humus ve světě blogu! Nevíte, o čem psát, co psát, jak psát a všechno, co napíšete vám příjde jako totoální hovadina! Údajně si tím projde alespoň jednou každý bloger. Já si tím teda po dvou letech aktivního blogování procházím poprvé a nevěřila jsem tomu, že se mi to někdy stane! .. Možná je ta krize opravdu tím, že jsem k předchozímu blogu měla vybudovaný vztah a tady to není ono.. a taky mě napadá, že už to možná ani ono nikdy nebude !


Nějak si teď nemůžu úplně na své začátky vzpomenout ale myslím si, že ikdyž první 4 měsíce na můj blog nikdo nechodil, tak mě i tak bavilo, tam něco psát ale tady to tak není! Hlavním důvodem je to, že vůbec nevím, co mám psát a tím pádem je to tu vše na jedno brdo!

Přemýšlím, jestli definitivně seknout s blogováním nebo začt bojovat :D ! Tento svět se mi moc opouštět nechce už jen úžasným blogům, které sleduji a které sledují/sledovaly mě!

Oblíbení blogeři

29. října 2014 v 9:30 | QueenM |  QueenM a její kecy

Den 5. : Oblíbení blogeři

Když jsem tento článek psala minule, tak to bylo velice komplikované a složité... a já sepisovala spoustu věcí,které musí mít nějaký blog, aby mě zaujal! Něchtěla jsem vypisovat konkrétní blogy,protože jsem jic sledovala mraky ale jelikož začínám znova, tak jsem se rozhodla zaměřit se na několik těch nejlepších nebo mě nevěrnějších blogů :) Tady je jejich seznam:

UntitledCeleste Buckingham - Love in your soul

28. října 2014 v 9:30 | QueenM |  Hudba- music - die Musik - musica- musique-- Музыка
Ahoj, vítám vás všechny u mého dalšího hudebního článku. Jak už jsem psala v tom minulém, tak ještě chvíli zůstaneme na česko-slovenské hudební scéně a dnes píšu o Celeste Buckingham a její písničce Love in your soul, která je speciálním songem pro novou pohádku : Láska na vlásku!

Celeste Buckingham - Love in your soul


Písnička se mi moc líbí! Sice si říkám, že je trošku blbost, že je v angličtině, když je k již zmiňované pohádce! Každopádně se mi líbí poloho, do které je písnička položená.. a myslím si, že to Celeste sedí. Hudba je úžasná a celá písnička se nese v takovém zvláštně napínavém, chvílemi až temném duchu, což mě velice zaujalo.
Klip je tvořen ze záběrů z pohádky a ze záběrů,kde kolem Celeste jezdí kamera, díky čemuž si hned vzpomente na klip Jamese Arthura - Recovery (pokud ho znáte:D). V těchto částech to Celeste moc sluší .. vypadá pořád líp a líp - nikdy se mi nelíbila .. teda vždycky se mi extrémně NElíbila!

Velká motivace ke cvičení!

27. října 2014 v 11:59 | QueenM |  Lifestyle
Ahoj, dnes jsem se rozhodla, že napíšu nějaký ten článek do rubriky lifestyle a je to především o cvičení a hlavně motivaci ke cvičení! Teda všechno je to o tom, jakou motivaci jsem náhodou objevila já a vlastně to všechno souvisí s mým zlepšením v tělocviku :D takže nic zajímavého ale rozepsala jsem se do pěti odstavců, takže ten "sloh" číst nemusíte pokud vás to nezajímá ale prosím aspoň mi napište, co je podle vás dobrá motivace ke cvičení a jak se k němu posle vás nejlépe donutit!

Pod perexem také kromě mých keců najdete novou písničku Bena Cristovaa,která je opravdu skvělou motivací pro všechny,který budujou svaly :D :D ! Fakt dobrá !! Takže kdo chce, ať si zbytek článku přečte a kdo ne, tak to nečtěte ale tak či tak se těším na vaš komentáře ohledně motivace:) ! A příště v této rubrice snad už nějaký záživnějš článek!!

Když chcete udělat změnu ve svém životním stylu .. konkrétně u mě : začít cvičit, je nejdůležitější mít nějakou motivaci. Já jsem to většinou brala přes to, jak chci vypadat.. jakou chci postavu a tak dále. Stejně mi to nikdy nevydželo... kdybych vydržela tak 3 měsíce a viděla pořádné změny na své postavě, tak bych jistě s velkou radostí pokračovala ve cvičení dál.. ale bohužel jsem vždy vydržela maximálně měsíc nebo dva.

Plány, krize, prosím o radu !

26. října 2014 v 12:37 | QueenM |  QueenM a její kecy
Ahoj, během příštího týdne se tu objeví článek o blogové krizi, kterou si právě procházím. Včera jsem se rozhodla opřít to blogování a připravila jsem si pro vás hned několik článků... pořád doufám, že se i to tu vše podaří rozjet ale už počítám s tou možností, že definitivně přestanu blogovat.

Pokud tuto krizi ale zvládnu překonat, tak bych se chtěla zaměřit více na taková ta holčičí témata :D trošku upustit od celebrit a nejvíce se zaměřovat na hudbu! Nejvíce to tu bude asi mých názorech..není to o sebestřednosti ale o tom, že jsem si blog založila jako místo, kam můžu ty své názory cpát :D ! Přestože to tu teď asi bude víc holčičí, byla bych moc ráda,kdyby sem chodili i kluci,kteří navštěvovali můj bývalý blog (který zmiňuji snad v každém článku) alespoň kvůli těm hudebním článkům a podobně.
No a pokud je tu někdo, kdo by mi mohl pomoci nějakým tipem o čem napasat článek, budu jen a jen šťasná, když mi jej napíšete do komentářů ;-) !!

4 věci, které bych nikdy neudělala

26. října 2014 v 9:28 | QueenM |  QueenM a její kecy
Na čtvrté téma v rámci 30tidenního projektu jsem taktéž nezměnila názor a měnit ho ani neplánuji ale (nebo spíš právě) nikdy neříkej nikdy!

Den 4. : 4 věci, které bych nikdy neudělala

Už minule jsem nad tímto tématem hodně přemýšlela a dlouho jsem se snažila najít něco, co bych nikdy neudělala, ale kdybyc tu nějaké 4 věci, vymyslela, tak by to bylo proti mému heslu (:D) : Nikdy neříkej nikdy!

Úplně přesně si pamatuji, kdy jsem se tím začala řídit. Bylo to 2.3.2014 po druhé hodině ranní.


.

Jsou učité věci, o kterých bych ráda řekla, že bych je nikdy neudělala ale nemůžeme vědět, co nás potká a co budeme muset udělat! Myslím si, že jsem člověk,který je za určitých okolností schopen všeho!

Jediná věc, o které si myslím, že ji nikdy dělat nebudu je kouření :D Doteď jsem s tím nezačala a mám k tomu tak trošku odpor, takže si myslím, že už ani začínat nebudu :D ale nikdy neříkej nikdy noo :D :D !!


Ektor - Proč

25. října 2014 v 9:28 | QueenM |  Hudba- music - die Musik - musica- musique-- Музыка

Po nějaké době se zase vracím k české hudbě, u které ještě zůstanu. Poprvé tu mám něco rapovaného, takže aspoň nějaká změna s Ektorem a jeho singlem - Proč! Dovolila jsem si soudit něco z jiné dimenze (jiná liga:D)

Ektor - Proč

Ektora jsem si hodně zneoblíbila :D písničkou "Jak Jinak" ale písničkou "Proč" si to u mě hodně napravil. Musím uznat, že Ektor je prostě jiný než ostatní čeští/slovenští rapeři .. nebo jak já jim říkám, "rapeři" ! Hodně se mi líbí jeho hudební podklady u písniček a to i u "Jak jinak". Dál se mi hodně líbí jeho hlas.. třeba takový Johny Machette (ikdyž ho mám ráda) na rap hlas nemá.
Musím dokonce přiznat i to, že souhlasím s jeho názory.. dokonce bych řekla, že kdyby nepoužil miliardu sprostých slov a "řekl" to nějak slušně, tak by naše názory na spoustu věcí byly dokonce stejné. Jo ale to už by to nebyl drsný raper :D :D !
Písnička Proč se mi líbí a když vyšla (začátek září), tak jsem ji jela pořád dokola!
Co se týče klipů, tak je na tom Ektor dost dobře! Líbí se mi jak je to celkově zpracované a v textu se někdy přímo vidím!
detEKTOR se stále posouvá level po levelu výš!

Oblíbený film a o čem byl

24. října 2014 v 14:09 | QueenM |  QueenM a její kecy
Ahooj všichni, dnešním tématem není nic jiného než můj neoblíbenější film.. to se od srpna,kdy jsem na toto téma čláenk psala, nezměnilo a stále je to ta stejná komedie!

Den třetí: Oblíbený film a o čem byl

Zkus mě rozesmát (Just go with it)


Komedie "Zkus mě rozesmát" neboli "Just go with it" je už více než dva roky mým nejoblíbenějším filmem a nějak se ho držím :D ! Už jen to herecké obsazení je naprosto úžasné - hlavní role: Jennifer Aniston, Adam Sandler (pro mě dva nejlepší herci:D), Nicole Kidman a Brooklyn Decker!
add a caption
Proč tento film?? U tohoto filmu jsem se zasmála tak, jak už hodně dlouho ne:D ! Můžu se na něj dívat pořád dokola a i když vím,co nastane, tak se tomu směju pořád stejně :D

O čem tento film je??
Danny Macabee nosí falešný snubní prsten proto, aby mohl získávat ženy a přitom se nikdy nezavázat k opravdovému vztahu. Když nakonec potká dívku svých snů, najednou vyvstane problém a Danny musí rychle zinscenovat falešný rozvod. Zaplatí své dlouholeté asistentce Kathryn a jejím dětem, aby vystupovali jako jeho budoucí ex rodina. Po jedné lži následuje další, až se všichni ocitnou na rodinném výletě na Hawai, kde se každý z nich snaží držet jejich vymyšleného příběhu, dokud se sen nepromění v noční můru.Jaký je váš nejoblíbenější film ?? Viděli jste už Zkus mě rozesmát? Jak se vám líbí??

Paramore - Last hope

22. října 2014 v 5:08 | QueenM |  Hudba- music - die Musik - musica- musique-- Музыка
V hudebních článcích se popravdě doslova vyžívám a tak jsem si pro vás připravila tento článek o novém singlu skupiny Paramore - Last Hope!


Paramore - Last hopeJako klip byl použit záznam z koncertu v Chicagu, který proběhl 11.července :) Tudíž je zpěv živě - nikoliv
playback :) ! Důležité je hned na začátku napsat, že je to skvěle zazpívané...písnička je to pěkná. Peckou
to nazvat nemohu ale moc se mi líbí a baví mě. Z Hayley vyzařuje skvělá energie a zpěv u kláves jí fakt sedí!
Toto video by podle mě mohlo sloužit nejen jako pěkný videoklip ale také jako skvělá "reklama" nakoncert
Paramore!


30 zajímavostí o mně

21. října 2014 v 5:08 | QueenM |  QueenM a její kecy

Den 2. : 30 zajímavostí o mně

Tyto typy článků moc nemusím.. nerada píšu "zajímavosi" o sobě, protože mi příjde, že nemám nic zajímavého k napsaní, ale tak něco jsem sesmolila :D

1.) absolutně nesnáším psaní těchto "zajímavosti"
2.) ..protože to vůbec psát neumím
3.) miluji angličtinu 4.) chci angličtinu studovat
5.) dost lidí trvdí, že mám talent na jazyky
6.)často bývám strašně protivná
7.) Jsem poloviční italka..
8.) Miluju blogování
9.) vždycky jsem chtěla být zpěvačkou
10.) momentálně až tak přesně nevím, čím chci být